Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Ziemia gra w gry

  • Inne
  • Free

Ziemia gra w gry

Niedziela, 26 września 2021

17:00

Free
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Bede grał w gre. W jaką? We wszystko co mam na Amiga 500, Atari 130 XE, Commodore C64.

Zapraszamy do wspólnego uczestnictwa w pykaniu w gry na oldschoolowych konsolach i komputerach. Wymieniony wcześniej sprzęt kurzy się u nas w piwnicy i pora to zmienić. Może u Was jest podobnie:

Jeśli masz nadgryzioną zębem czasu konsolę - przynieś

Jeśli nie masz starej konsoli/komputera - pożycz i przynieś

Jeśli nie masz od kogo pożyczyć konsoli/komputera - przyjdź i tak.

Fani starych gierek mile widziani. I tych młodszych też. W ogóle, wpadajcie wszyscy.

miejsce

Ziemia

Gdańsk, Ul.Grunwaldzka 76

inne wydarzenia w tym miejscu
  • TONFA | 1988 | w trasie | GDAŃSK ZIEMIA | 24.10

    Niedziela, 24 października 2021

    Gdańsk

    1988 oraz TONFA startują z dwóch punktów by dojechać do jednego. Oboje są w trasie. Cel to gig.1988, właściwie Przemysław Jankowiak -Pochodzący ze Szczecina, związany z Gdynią muzyk, producent muzyczny, kompozytor i artysta wizualny. Znany m.in. z zespołu Syny („Orient”, „Sen”), współpracy z Włodim („W/88”) oraz z solowej działalności („Gruda”, „Ring The Alarm”). Od 2020 roku związany z wytwórnią Def Jam Recordings Poland. Nominowany do Paszportów Polityki za rok 2020 w kat. Muzyka Popularna. Tworzy w obrębie hip-hopu, muzyki elektronicznej, basowej i popu - nie trzymając się sztywno ich ram. Wyprac ował indywidualny, rozpoznawalny styl, który coraz śmielej przemyca w rejony mainstreamu, jednocześnie wciąż tworząc na swoich zasadach.Materiał koncertowy to wypadkowa doświadczeń z ostatnich lat pracy nad dźwiękiem podana w bezkompromisowej formie.https://instagram.com/1988synuhttps://youtube.com/1988synuhttps://facebook.com/1988synuTONFATo stołeczne rap duo, które objawiło nam się jesienią 2019 r., kiedy wydali 7- utworową EP-kę - TONFA EP - i w jakieś 25 minut przedstawili swoje mroczne, psychotyczne brzmienie.Ich nagrania przepełnione są zabrudzonymi dźwiękami, a hipnotyzujące, mroczne wokale i bezkompromisowe bity dopełniają całości.Podczas koncertów, Normana i Kierata wspiera DJ Zeten, czyli wschodząca gwiazda polskiego turntablizmu.W 2020 r., mimo pandemicznej atmosfery, szerzej zaprezentowali się publiczności grając koncerty w całej Polsce, jednocześnie prezentując materiał z Ep-ki na festiwalach takich jak Avant Art czy Up To Date. 

2020 to nie tylko koncerty.Warszawskie gobliny wypuściły dwa single - Burk, czyli odpowiedź na zaczepkę zespołu SYNY w ramach hot16challange. Drugi “Raier (BB)”, dedykowany zmarłemu przyjacielowi, który najlepiej opisują słowa Cyryla Rozwadowskiego w recenzji dla Poptown.eu: 

"„RAIER” jest duszący w swojej intensywności – w swoim komiksowej manierze tworzy neo-noirowe uniwersum, w którym stolicę wypełniają tajemnicze wyziewy z kanalizacji.”https://linktr.ee/TONFA