Znajdź spokój - 8 tyg. kurs redukcji stresu mindfulness online

  • Warsztat

Znajdź spokój - 8 tyg. kurs redukcji stresu mindfulness online

Środa, 25 listopada 2020

18:30

899 zł / cały kurs
Kup biletundefinedGoing.

4 Listopada – 30 Grudnia 2020
Środy 18:30 – 20:30 Online
http://www.breathworks-mindfulness.org.uk/
http://www.oddycham.pl/
Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób w których życiu obecny jest stres, oraz związany z nim niepokój, napięcie, przeciążenie. A także osób zainteresowanych praktyką uważności / Mindfulness.
Najczęściej doświadczamy go w pracy, w relacjach z bliskimi, może być związany ze stratą albo z inną sytuacją kiedy życie wymyka nam się spod kontroli. Towarzyszy nam niewielkie, ale stałe napięcie, którego nie jesteśmy do końca świadomi, a jego niekorzystne efekty dają znać o sobie dopiero po latach. Może też tak być, że ilość problemów przed którymi stajemy jest na tyle duża, że bez pomocy z zewnątrz ciężko nam funkcjonować.
Na kursie oferujemy strategie pomagające radzić sobie zarówno z istniejącymi już symptomami stresu jak i codziennie bombardującymi nas na nowo bodźcami. Uczymy jak świadomie żyć pełnym, spokojnym życiem w dzisiejszym szybkim i pełnym zmian świecie.
Nasze kursy prowadzone są przez doświadczonych trenerów mindfulness w metodologii Breathworks: Ania posiada ponad 7 letnie doświadczenie w medytacji i pracy z umysłem.
Breathworks - "pl. Oddech działa:)" to rewolucyjne i kompleksowe podejście do praktyki uważności. Metody nauczania w naszej metodologii są doświadczalne, praktyczne, a nie akademickie. Uczestnicy naszych kursów doświadczają i eksperymentują z uważnością ciała, emocji, myśli i otoczenia w bezpiecznych warunkach, pod okiem doświadczonych trenerów. Dzięki czemu owe praktyki łatwo jest wprowadzić i zastosować je do codzienności tak, by wywarły długotrwały wpływ na jakość naszego żyć
CZYM JEST MINDFULNESS?
Mindfulness posiada dwa aspekty. Jest umiejętnością bycia obecnym z tym wszystkim, czego doświadczamy: emocjami, myślami, sygnałami z ciała i naszego otoczenia, oraz wszystkim, co się nam przytrafia.Taka umiejętność pozwala nam obiektywnie oceniać sytuację i reagować w adekwatny do niej sposób. Jest także umiejętnością łagodnej, ciepłej, życzliwej akceptacji każdego momentu naszego życia, naszego otoczenia i naszych relacji z ludźmi.
Poprzez rozwijanie mindfulness uczymy się rozwijać otwartość na sytuacje, w których się znajdujemy. Doświadczenia przestają nas przytłaczać, zauważamy że mamy większy dystans do życiowych wzlotów i upadków. W czasie kursu poznajemy narzędzia, które pomagają nam rozwijać oba aspekty mindfulness. Są to zarówno formalne praktyki medytacji, które pozwalają nam wyrobić w sobie nawyk bycia obecnym, oraz oraz ćwiczenia, które podtrzymują naszą uważność w codziennym życiu.
JAK WYGLĄDA KURS?
Kurs ma charakter warsztatów, uczymy się praktyki mindfulness oraz jak ją wykorzystywać w codziennym życiu. Kurs trwa osiem tygodni, każde spotkanie trwa 2,5 godziny. Każdy tydzień ma swój temat i związane z nim ćwiczenia. W czasie trwania kursu zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań, zarówno na zajęciach jak i poza nimi. W trakcie kursie rozdajemy materiały podsumowujące zajęcia, oraz płyty z prowadzonymi praktykami. Każdy uczestnik dostaje też woreczek rozluźniający mięśnie w okół oczu, pomagający w codziennej relaksacji. Bardzo ważną częścią kursu jest samodzielna praktyka w domu, która pozwala nam wprowadzić to, czego uczymy się na kursie w codzienny nawyk. Przed zapisaniem się na kurs prosimy uczestników o zastanowienie się, czy będą w stanie poświęcić około 30 - 45 minut dziennie na tą praktykę.
Korzyści płynące z kursu i praktyki Mindfulness
• redukuje stres i napięcie
• rozwija kreatywność
• rozwija klarowność i jasność umysłu
• rozwija zdolności analityczne
• poprawia pamięć i koncentrację
• mamy pełniejsze i prawdziwsze kontakty z ludźmi
• jest traktowana jako skuteczna terapia depresji
• rozwija ciekawość, otwartość i akceptację
• ma wpływ na poprawę zdrowia
Pytania prosimy kierować na maila: info@oddycham.pl
lub telefonicznie: Dawid 790 743 842
Liczba miejsc jest ograniczona i o zapisie decyduje przesłanie formularza rejestracyjnego oraz wpłata zaliczki 300 zł.
Bezzwrotna zaliczka –300zł jest równoznaczna z rezerwacją miejsca. Bardzo prosimy o opłacenie zaliczki w przeciągu 7 dniu od zapisania się. Tylko opłacenie zaliczki gwarantuje miejsce na kursie.

TERMINY:
zajęcia odbywają się w Środy, w godzinach 18:30 – 21:00
1. 4 Listopada
2. 18 Listopada
3. 25 Października
4. 2 Grudnia
5. 9 Grudnia
6. 16 Grudnia
7. 23 Grudnia
8. 30 Grudnia
W zależności od liczebności grupy i interakcji w grupie zajęcia trwają
1:45g do 2:00g (105-120min)
MIEJSCE:
online - zoom
CENA:
899zł jesienno-zimowa promocja na kursy online zapisując się i opłacając zaliczkę do 25 Października cena kursu wynosi 800zł

(w wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość zniżek, w tej sprawie prosimy o kontakt)
Istnieje możliwość rozłożenia opłaty na raty.
Bezzwrotna zaliczka –300zł jest równoznaczna z rezerwacją miejsca. Bardzo prosimy o opłacenie zaliczki w przeciągu 7 dniu od zapisania się. Tylko opłacenie zaliczki gwarantuje miejsce na kursie.
(w wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość zniżek, w tej sprawie prosimy o kontakt)
Wpłatę za cały kurs należy dokonać do 03/11/2020
Istnieje możliwość rozłożenia opłaty na raty, lub opłacenia po kursie.


PROWADZENIE:
Anna Markiewicz


ZAPISY
https://www.oddycham.pl/zapisy-kurs-redukcji-stresu...
WIĘCEJ INFORMACJI...
https://www.oddycham.pl/8-tygodniowy-kurs-redukcji-stresu...
#mindfulness #stres #jakradzićsobiezestresem #rozwójosobisty
#uważność #treningmindfulness #samorozwój #treninguważności #trening #medytacja #breathworks #breathworkspolska #mbsr #mindfulnessbasedstressreduction

miejsce

Online

Internet,

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.