Going. | Halina Frąckowiak (live) x Soul Service x Winyl Market Showcase - Teatr WARSawy

Halina Frąckowiak (live) x Soul Service x Winyl Market Showcase

20:00 | Sobota, 30 marca 2019
Teatr WARSawy

Koncert

69 zł

69 zł

„Nie wszyscy wielcy już przestali grać, choć powiał wiatr pogodą dla bogaczy, złe czarne fortepiany nie chcą spać, żyje w nich stary blues".

Jeśli chcecie przekonać się o tym na własnej skórze i własnych uszach, zapraszamy do niezwykłych przestrzeni dawnego kina Wars, dziś Teatru Warsawy, na muzyczną podróż głównie w lata 70 i 80. Zabierze nas w nią Halina Frąckowiak z zespołem, a poniosą tak ponadczasowe bangery jak „Dancing Queen", „Bądź gotowy dziś do drogi", „Papierowy księżyc" czy wspomniany „Tin Pan Alley".

Ta noc do innych będzie niepodobna. Usłyszymy też sety z polskimi perełkami Risky'ego i Karola Aleksandra, dwóch niestrudzonych diggerów, a kolektyw Soul Service w pełnym składzie zaserwuje „Polish Funk". Tak zatytułowanych było kilka kompilacji, które przypominały jak bardzo energetyczna była polska muzyka lat 70. Nie zabrakło na nich także utworów Haliny Frąckowiak („Idę dalej" czy nagrane z grupą ABC „Za dużo chcesz") .

Dodatkową atrakcją będzie stoisko z polskimi płytami z tego okresu przygotowane przez Winyl Market.

To drugi i nie ostatni koncert po entuzjastycznie przyjętym wieczorze z Krystyną Prońko w towarzystwie dj-ów z The Very Polish Cut Outs i Holiday 80. Organizatorem jest ekipa Miami Wars , która przygotowuje już kolejne – a to wszystko w cyklu „Made in Poland”.

Otwarcie drzwi: godz. 20:00
Start koncertu: godz. 21:00

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej