Czytasz
Chillwagon to nie marka, Chillwagon to arka – premierowy koncert

Chillwagon to nie marka, Chillwagon to arka – premierowy koncert

Chillwagon
Arka, a do tego arka, którą kieruje nie kto inny jak Borixon. Pierwszy ojciec polskiej rapowej sceny od kilku miesięcy zachwyca swoim najnowszym projektem. W końcu przyszedł czas na banger w formacie live. Zapraszamy na pierwszy koncert ekipy Chillwagon. 24 maja, klub Iskra, Warszawa. Bilety kupicie u nas.

Chillwagon to szeroko zakrojony projekt muzyczno-wydawniczy Borixona, w którego skład aktualnie wchodzą Żabson, ReTo, Kizo, ZeTha i Qry. Borixon – jak już na niego przystało – chce tym samym promować bliskich sobie młodych artystów i eksponować nieznane talenty polskiego rapowego podziemia. Tak jak było chociażby z Qrym, który dzięki genialnemu “Kwit” zdobył wielu podjaranych jego stylem odbiorców. Na swoim koncie ma już wydany w zeszłym roku album “Małe Miasto Wielkie Sny”. Tym samym jawi się jako jeden z najbardziej obiecujących raperów nowej polskiej sceny. I zobaczcie, jak to świetnie na nim leży…

Trochę nie jesteśmy w stanie tak do końca wyobrazić sobie, jaka energia uderzy w nas w trakcie premierowego koncertu tej gromady. Jedno jest pewne, będzie ogień, a Iskra się spali, spali, spali.

Kupujcie bilety:

Sprawdź też
Robert Lewandowski Żugajka

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone