Czytasz
Nowe teledyski, koncert i… świeczki. Adi Nowak rozpieszcza

Nowe teledyski, koncert i… świeczki. Adi Nowak rozpieszcza

Kolorowy ptak polskiego hip-hopu ilustruje dobrze znane single ZBRODNIA i ZWAŁA. To nie jedyna niespodzianka, jaką przygotował dla fanów.

Po dłuższej ciszy oba klipy wreszcie trafiły na YouTube’a. Ich reżyserią zajął się Mateusz Cygan Faliński. W obu główną rolę gra sam Adi Nowak, ukazując się widzom z różnych stron i perspektyw. Czasem się multiplikuje, chwilę później obraca dookoła własnej osi. Kadrom, często zniekształconym, blisko do konwencji lo-fi. Taka koncepcja sprzyja bezpretensjonalnej, luźno płynącej nawijce poznaniaka. Raper, od 2016 roku żonglujący konwencjami i rzucający raz za razem grami słownymi, znów udowadnia, że kryje w sobie duże pokłady kreatywności. Sztampa wciąż jest mu raczej obca.

Pierniczek czy kawa?

Teledyski to nie koniec atrakcji. Na stronie whybanoego.pl pojawiły się wyjątkowe świeczki, wykonane osobiście przez samego Adiego Nowaka. Dostępne są w dwóch różnych wariantach kolorystycznych i zapachowych, czyli Zbrodniczym (pierniczek) i Zwałowym (kokos/kawka). To nie tylko oryginalny sposób na wprowadzenie atmosfery związanej z muzyką artysty do domu, ale również unikatowy gadżet dla prawdziwych fanów. Ktoś tu ma nosa do nieoczywistego merchu, który bezpośrednio nawiązuje do premierowych singli!

Hip-hop na żywo? W Going. znajdziecie najlepsze koncerty!

Występ w drodze

Autor płyt Ognisko Domowe i Nienajseksowniejsze zapowiedział jednocześnie powrót na scenę. Już 31 maja w warszawskiej Hydrozagadce odbędzie się długo wyczekiwany solowy koncert artysty. To doskonała okazja, aby posłuchać na żywo nowego materiału i przypomnieć sobie o jego wcześniejszych przebojach. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie bawił się do Idiotki Mojej, Mortimera albo Day off!

Sprawdź też
tthe grind otsochodzi

Adi Nowak – Day off

Dotychczasową dyskografię poznaniaka zamyka wspomniane Ognisko Niedomowe z 2021 roku. Od tamtej pory poświęca się dogrywaniu do numerów innych artystów i wypuszczaniu singli. Jeden z nich, czyli ABCDEKFUC stworzony wraz z Mei Bee, promował ekranizację głośnej książki Pokolenie Ikea. Co ciekawe, raper zagrał także w filmie samego siebie, pojawiając się u boku m.in. Bartosza Gelnera i Michaliny Olszańskiej.

Adi Noach – ABCDEKFUC feat. Mei Bee (prod. Eddie Block)

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone