Czytasz
Airbnb zaprasza do odwiedzenia nieoczywistych miejsc. Lewitujący dom to nie wszystko!

Airbnb zaprasza do odwiedzenia nieoczywistych miejsc. Lewitujący dom to nie wszystko!

Doja Cat Airbnb

Airbnb udostępniło ciekawe miejsca do nocowania. Od teraz klienci mogą skorzystać z pobytu w lewitującym domu lub w posiadłości Prince’a.

Pobyt w odlotowym miejscu

Airbnb opublikowało kilka niezwykłych ofert. Pierwszą z nich jest pobyt w unoszącym się nad ziemią domu, który można było zaobserwować podczas oglądania animowanej produkcji Odlot. Różnica polega na tym, że bajkowy domek unosiły balony, a ten oferowany przez serwis lewituje przy pomocy dźwigu. Atrakcja została rozstawiona w stanie Nowy Meksyk w USA.

Co więcej, ogłoszenie dotyczące odlotowego noclegu udostępnił Carl Fredricksen, czyli fikcyjna postać pojawiającą się w animowanym klasyku. Portal podkreśla, że dzięki ofercie klienci mogą doświadczyć pobytu w świecie, o którym do tej pory mogli jedynie pomarzyć.

Doja Cat dosadnie do słuchaczy: Nie robię muzyki dla dzieci

Airbnb: zestaw niezwykłych lokali

Jeśli myśleliście, że lewitujący domek będący zaprzeczeniem realnego życia to jedyna imponująca oferta – byliście w błędzie. Pracownicy Airbnb przedstawili jeszcze 10 niezwykłych lokali mieszkalnych.

Sprawdź też

Goście mogą zatrzymać się w kwaterze głównej w centrum kontroli emocji pochodzącej z bajki W głowie się nie mieści. Miłośnicy historii oraz kultury obudzą się w paryskim muzeum Musée d’Orsay, a wszystko za sprawą lokalu, którego sypialnię zaprojektowano na wzór słynnej sali zegarowej. Okazuje się, że fani muzyki również znajdą coś dla siebie, ponieważ w amerykańskim stanie Minnesota można zanocować w Purple Rain, czyli rezydencji należącej niegdyś do Prince’a. Warto wyróżnić jeszcze wejście w świat X-Menów, zaproszenie VIP do klubu Kevina Harta oraz kameralny koncert, który zagra Doja Cat.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone