Czytasz
Czy Alicia Keys i Jay-Z znowu stworzą hit? Padła deklaracja

Czy Alicia Keys i Jay-Z znowu stworzą hit? Padła deklaracja

Jay-Z Alicia Keys

Alicia Keys i Jay-Z porwali publiczność na gali Tony Awards 2024, wykonując na żywo Empire State of Mind. Wiemy już, że będą znowu współpracować!

Występ na Tony Awards 2024

W niedzielny wieczór na gali Tony Awards 2024 Alicia Keys i Jay-Z wykonali na żywo utwór Empire State of Mind. Wzbudzili nim ogromne emocje u publiczności. Hit pochodzący z albumu The Blueprint 3 Jaya (2009) zyskał nowe życie jako część musicalu Hell’s Kitchen, luźno opartego na wczesnym życiu Keys w nowojorskiej dzielnicy o tej samej nazwie. Podczas eventu artystka przechadzała się między zgromadzonymi, a raper nawijał z lobby teatru, pojawiając się na dużym ekranie. Później duet wystąpił razem na scenie.

Samo Empire State of Mind przez pięć tygodni utrzymywało się na szczycie listy Billboard Hot 100, zdobywając dwie nagrody Grammy – za najlepszą piosenkę rapową i najlepszą współpracę rapowo-wokalną. Utwór ma obecnie ponad 1,2 miliarda odtworzeń na Spotify. Według Recording Industry Association of America (RIAA) sprzedał się w liczbie ponad dziewięciu milionów kopii, zbliżając się do statusu diamentowej płyty.

Czy Jay-Z wyda nową płytę? Internet huczy od plotek

Jay-Z i Alicia Keys z ważną zapowiedzią

15 czerwca Alicia Keys podzieliła się ciekawą nowiną na swoich kontach na platformach X i Instagram. Jej utwór z Jayem-Z, Empire State of Mind, przekroczył miliard odtworzeń. W poście, który można zobaczyć poniżej, Keys pewnie staje obok muzycznego partnera, obejmując go ramieniem.

1 marzenie, 1 utwór, 1 miliard odtworzeń – napisała Keys na X i dodała: Dziękujemy! Kochamy was. Co dalej… To oczywiście dało początek domysłom, ale już wiemy, że duet znowu stworzy utwór. Czy stanie się równie wielkim przebojem? Nie da się tego wykluczyć!

Sprawdź też
Kendrick Lamar gra

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone