Czytasz
Ariana Grande ma szokujące marzenie. Chodzi o seryjnego mordercę

Ariana Grande ma szokujące marzenie. Chodzi o seryjnego mordercę

Ariana Grande

Kolacja z ulubionym artystą, sportowcem czy seryjnym mordercą? Ariana Grande postawiła na odpowiedź numer trzy i spotkała się z falą krytyki.

Niedorzeczne marzenie piosenkarki

Sprawy dotyczące seryjnych morderców zawsze wzbudzają silne emocje. Mówimy przecież o przestępcach, którzy pozbawili życia kilkanaście osób, a oprócz tego niekiedy mieli skłonności do kanibalizmu i nekrofilii. Okazuje się jednak, że pozbawieni skrupułów ludzie nie zawsze budzą postrach i potępienie. Co więcej – istnieją osoby, które chciałyby usiąść z nimi do jednego stołu.

Wśród nich znajduje się Ariana Grande, która w jednej z rozmów wyznała, że sprawy kryminalne fascynują ją do tego stopnia, iż chciałaby poznać jednego z najsłynniejszych seryjnych morderców. Piosenkarka wspominała, że zanim rozpoczęła karierę muzyczną, brała udział w spotkaniu z młodymi fanami, podczas którego otrzymała pytanie dotyczące tego, z kim wybrałaby się na wymarzoną kolację. Następnie po konsultacji z rodzicami dzieci obecnych na spotkaniu Grande odpowiedziała, że Jeffrey Dahmer wydaje się fascynującą osobą. Co więcej, gwiazda przyznała, że po latach nadal marzy o poznaniu nieżyjącego już przestępcy lub kogoś zaangażowanego w jego sprawę.

Ariana Grande zaprosiła babcię do współtworzenia piosenki ordinary things. Padł rekord

Ariana Grande: fascynacja skrajnie niebezpiecznymi skazańcami

Kiedy byłam młodsza, zakochiwałam się w seryjnych mordercach. W taki sposób autorka hitu thank u, next skomentowała zamiłowanie do mrożących krew w żyłach spraw kryminalnych. Okazało się jednak, że opinia publiczna nie popiera fascynacji Ariany. Wiele osób twierdzi, że wygłaszanie takich teorii, wiedząc, że rodziny osób zamordowanych przez Dahmera wciąż zmagają się z traumą, jest co najmniej niedorzeczne. Internauci nazywają to wręcz brakiem szacunku do ofiar, które zmarły w cierpieniu.

Sprawdź też
Waima

Kwestia gloryfikacji przerażających czynów, jakich dopuścił się Dahmer, jest często poruszana. Dzieje się to od pojawienia się serialu Netfliksa, w którym w rolę mordercy wcielił się Evan Peters. Bliscy ofiar mają dość tego, że ludzie wypowiadają się o przestępcy w pozytywny sposób, nazywając go kimś fascynującym lub przebierając się za niego w Halloween.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone