Czytasz
Astralny raban w tanecznym kręgu – poznaj wszystkie elektroniczne sceny FEST Festival

Astralny raban w tanecznym kręgu – poznaj wszystkie elektroniczne sceny FEST Festival

Nocna odsłona FEST Festival zapowiada się ekscytująco. W Parku Śląskim powstaną 4 sceny – każda prezentuje inną odmianę elektroniki. Sprawdź, na której najlepiej się wytańczysz.

4 dni = 4 sceny. Dzięki nocnemu programowi na FEST Festival będziemy mogli bawić się 24h! Myśleliście, ze po koncertach pójdziecie spokojnie na kwadrat? Niedoczekanie! Wyrazisty drum and bass, melodyjny house, mocne techno czy wciągający psy trance – to wszystko znajdziecie w chorzowskim parku od 11 do 14 sierpnia.

Krąg Taneczny by Smolna

Smolna powraca z własną sceną na FEST Festival. Krąg Taneczny przeniesie wajb warszawskiego klubu prosto do Parku Śląskiego. Możecie spodziewać się bujającego tech-house’u i nie tylko. Wśród zaproszonych artystów znajdziemy m.in. przedstawicielkę włoskiej sceny Giorgię Angiuli. Klasycznie wykształcona multiinstrumentalistka w swoich występach live często używa własnego głosu czy tradycyjnych instrumentów, takich jak np. trąbka. W formule na żywo zobaczymy ją również w Chorzowie. Oprócz tego możemy liczyć na solidną reprezentację rodzimej sceny w postaci chociażby duetu DUSS czy Beskers, czyli djskiego wcielenia Michała i Radka z KAMP!

mat. promocyjne

Bilety na FEST Festival złapiesz w Going.

 Raban Stage 2021 by 175 BPM 

Scena drum and bass w Polsce ma się zdecydowanie dobrze. Świadczy o tym pokaźny line-up  Raban Stage 2021 by 175 BPM, która po raz kolejny pojawi się na FEST Festival. Ponad 40 nazwisk zapewni solidną dawkę basowej muzyki, w tym m.in. międzynarodowa gwiazda Mampi Swift. Sądząc po ostatnim 3-godzinnym secie dla D&BTV, legendarny brytyjski muzyk i producent ma się naprawdę dobrze. Niezły “raban” na pewno zrobią przedstawiciele i przedstawicielki polskiej sceny. Mię Twin zna chyba każdy imprezowy wyjadacz, który swoje pierwsze taneczne kroki stawiał w okolicach 2010 roku. Była… chórzystka wystąpiła m.in. na prestiżowym HOSPITALITY ze swoim mocnym, basowym setem. Z kolei “basowy maniak z Warszawy” – Tom Encore – z pewnością uraczy nas garścią połamanych dźwięków z dubstepowym zacięciem.

mat. promocyjne

Astral Stage 

Sprawdź też

Od głośnego rabanu przechodzimy do psy trance’u w najczystszej postaci. W psychodelicznym świecie znajdziemy się nie tylko dzięki muzyce, ale i specjalnym dekoracjom. Astral Stage to nic innego jak kosmiczna audiowizualna podróż, która pozwoli Wam odetchnąć po dniu pełnym koncertów. Poza orbitę wyruszymy m.in. z Eitanem Reiterem. Nowy projekt muzyka Out of Orbit eksploruje psychodeliczny trance, miksując go z techno, acidem i elementami downtempo. Gwarantujemy, że lecznicza moc psy trance’u dosięgnie nie tylko koneserów gatunku.

mat. promocyjne

Czwarty Krąg Taneczny – Eden

Ale to nie wszystko. Na miejscu pojawi się kolejny krąg. Piekielny? Nic z tego! Eden to nowa na FEST Festival scena, gdzie znajdziecie dużo dobrej, łagodnej elektroniki – nie tylko w nocy! Specjalna day stage pomoże Wam na bieżąco odsapnąć pomiędzy koncertami. A to wszystko dzięki setom rodem z Burning Mana, Garbicz Festival czy niszowych berlińskich klubów. Kogo usłyszymy na miejscu? Na Śląsk przyjedzie m.in. Tiga – kto nie zna jego gorącej przeróbki Hot in Herre Nelly’ego? Po montrealskim DJ-u i producencie możemy spodziewać się house’u przesyconego disco klimatem lat 70. Z polskich nazwisk uświadczymy starych dobrych wyjadaczy, czyli duet Catz ‘n Dogz czy znanych z cyklu Fort Open Air Piotra Ho i Kuaka w formule b2b. Electro, disco, dark disco, italo, house, deephouse, oriental, downtempo – jest z czego wybierać!

mat. promocyjne

Do zobaczenia na parkiecie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone