Czytasz
Autorka jednej z najlepiej ocenianych płyt 2020 roku w premierze online Empiku

Autorka jednej z najlepiej ocenianych płyt 2020 roku w premierze online Empiku

Jessie Ware premiera online wywiad Empik koncert streaming muzyka disco

Jessie Ware posiada w Polsce szczególny status. Brytyjska wokalistka występowała w naszym kraju wielokrotnie, a jej płyty sprzedawały się w platynowych nakładach.

Jej najnowsza płyta What’s Your Pleasure? to powrót do bardziej klubowo zorientowanych brzmień z czasów debiutanckiego Devotion wydanego w 2012 roku. Do współpracy nad swoim czwartym studyjnym albumem artystka zaprosiła m.in. Josepha Mounta z Metronomy, producenta Midlanda czy połowę duetu Simian Mobile Disco – Jamesa Forda. Jest to również najwyżej oceniany album w karierze Jessie Ware, który w zasadzie nie otrzymał żadnej negatywnej lub neutralnej oceny, a wszystkie media zgodnie chwaliły go za odświeżenie brzmienia disco/funky, świetną produkcję i wysoki poziom przebojowości.

Okazję do spotkania i mikrokoncertu online stanowi premiera albumu What’s Your Pleasure?. Na koniec rozmowy, którą poprowadzi Gabi Drzewiecka, Jessie Ware wykona jeden utwór. Tłumaczem konsekutywnym będzie Ania Rosiak. Jak zwykle przy okazji empikowych premier będzie możliwość zadawania pytań w komentarzach, z których część zostanie wyselekcjonowana i zadana podczas wywiadu.

Jakiś czas temu udało nam się porozmawiać z Jessie Ware i zapytać ją o tematy związane z What’s Your Pleasure?. Zachęcamy Was do lektury, która może być dobrym wstępem do poniedziałkowej premiery online na fanpage’u Empiku. 13 lipca o 18:00, zapiszcie datę!

Sprawdź też
Lunapark w Warszawie, źródło: Facebook Lunparku

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone