Czytasz
Światła, kamera, akcja! Bedoes i Tromba wystąpią w serialu

Światła, kamera, akcja! Bedoes i Tromba wystąpią w serialu

Bedoes i Tromba

Ruszyły nagrania do drugiego sezonu serialu Wilk w produkcji Papaya Films i Canal+. Jak się okazuje, zagrają w nim m.in. Bedoes, jego człowiek z 2115 i Tromba.

Nawijacze w obsadzie serialu nie powinni specjalnie dziwić. Tematy rapowe nie są bowiem Wilkowi obce.

Fabuła produkcji kręci się wokół młodych ludzi, starających się odnaleźć we współczesnej, postpandemicznej rzeczywistości. Przewijają się także wątki psychologiczne związane z osamotnieniem i izolacją, a także piętna pokoleniowe. Wszystkiemu natomiast w wielu wątkach towarzyszy rap, stąd Bedoes i Kuqe 2115 nie powinni zaskakiwać. Serial jest aktualny kulturowo, więc nie ignoruje też youtuberów. Stąd obecność twórcy o pseudonimie Tromba Bomba.

Młode pokolenie przejmuje kino

Rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu WILKA. @2115label na pokładzie. Premiera w 2023 roku. Takie słowa padły na Instagramie Canal Plus Polska. Reżyserem serialu jest Jan Dybus (rocznik 1997). Reprezentuje on nowe pokolenie twórców, przyzwyczajone do dynamizmu i szybkich historii. Jak sam mówi o swojej produkcji: Mam 24 lata i jeszcze niedawno sam byłem jednym z takich Tymonów – rozdartych pomiędzy stadnością a samotniczym trybem życia. Zupełnie jak tytułowy Wilk.

Sprawdź też
Bedoes i Żabson

Bedoes Tromba
Kuqe, Bedoes i Tromba w obsadzie

Na koniec bardzo istotna informacja. Premiera nowego sezonu zaplanowana jest na lato 2023!

Dostępne są ostatnie bilety na specjalny koncert Bedoesa w Wawie. Zaplanowanych jest wielu gości, może pojawi się też Tromba!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone