Czytasz
Bedoes i Dawid Kwiatkowski w duecie! Jak brzmi “Lustro”?

Bedoes i Dawid Kwiatkowski w duecie! Jak brzmi “Lustro”?

Bedoes i Dawid Kwiatkowski

Bedoes i Dawid Kwiatkowski to co najmniej nieoczywista kooperacja muzyczna. Jak brzmi ich wspólny utwór i co artyści sądzą o całej inicjatywie?

Duet, w którego skład wchodzą Bedoes i Dawid Kwiatkowski z pewnością nie był spodziewany przez ich fanów. Od czasu ogłoszenia ich współpracy, słuchacze obu artystów nie mogli jednak doczekać się premiery utworu Lustro. Piosenka powstała w ramach projektu Mastercard Music i wreszcie wylądowała na streamingach. Fani z kompletnie różnych światów muzycznych mają okazję posłuchać rezultatu wspólnego wysiłku obu muzyków.

Bedoes i Dawid Kwiatkowski

Obaj artyści wypowiedzieli się na temat swojej współpracy. Dawid opisał swój udział w akcji takimi słowami:

Inspiracją dla mnie podczas tworzenia utworu dla Mastercard Music był świat Borysa, dotąd mi nieznany. Jesteśmy jak dwa przeciwległe bieguny, a jego artystyczny świat tak bardzo różni się od mojego, że pisząc ten utwór kilka razy musiałem wyjść ze swojej strefy komfortu. Żeby napisać swoją zwrotkę, zdecydowałem się prześledzić życie Borysa. Chwilami czułem się, jak jego stalker. Przeglądałem jego zdjęcia, zdjęcia jego znajomych, czytałem wywiady, próbowałem jak najbardziej się do niego zbliżyć. Nigdy wcześniej tak nie pisałem. To niesamowite doświadczenie.

Bedoes z kolei całą inicjatywę skomentował tak:

Sprawdź też

Moją inspiracją jeśli chodzi o koncepcję na utwór był motyw z „zamianą ciałami” znany z filmu Freaky Friday i kawałka Lil Dicky & Chris Brown o tym samym tytule, ale chciałem zrobić to z morałem i o ile zwrotki są z dystansem to chciałem, żeby refren nakłaniał do przemyśleń. Współpraca z Dawidem była świetnym doświadczeniem. Ja uwielbiam wychodzić ze swojej strefy komfortu jeśli chodzi o tworzenie – potrafię stworzyć wspaniałe rzeczy z każdym. Nie mam ograniczeń, a takie współprace zawsze wzbogacają o doświadczenia.

CO JESZCZE CIEKAWEGO DZIEJE SIĘ W POLSKIM RAPIE? CZYTAJ TUTAJ

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone