Czytasz
Tak, to nie żart: Bedoes i Mr. Polska zagrali na weselu tego drugiego

Tak, to nie żart: Bedoes i Mr. Polska zagrali na weselu tego drugiego

Mr. Polska

Mr. Polska się ożenił, a jeden z jego gości, czyli Bedoes, sprawił mu wyjątkowy muzyczny prezent.

Koncertowe wesele

Wśród zaproszonych osób znalazł się między innymi Bedoes z partnerką Roksaną. Skoro na miejscu znalazło się dwóch raperów, to nie mogło wywiązać się z tego nic innego niż wspólny, kameralny koncert. Tym bardziej, że muzycy mają na koncie kilka wspólnych piosenek – Polaco, STROBO czy zagrany na imprezie utwór Marzenia, który premierę miał w 2020 roku i ukazał się na albumie Bajki Na Dobranoc Mr. Polski.

Bedoes podzielił nagraniami z wesela na swoim Instagramie i TikToku. Pojawił się między innymi krótki fragment pierwszego tańca nowożeńców, zabawna wpadka pana młodego, a także urywek wykonywanego numeru. Goście bawili się przednio, a cała impreza z pewnością na długo zapadnie w pamięci wszystkim zgromadzonym.

@bedoes2115

ROBIĘ TO DLA DODZINY I ROVIE TO DLA

♬ dźwięk oryginalny – bedoes2115

Muzyka pana młodego

Choć Mr. Polska w wieku trzech lat wyemigrował z rodziną do Holandii i pierwotnie pracował z grupą Nouveau Riche, to w ostatnich latach zyskał ogromną popularność w Polsce. Współpracował z takimi artystkami i artystami jak właśnie wspomniany wcześniej Bedoes, Young Igi, Kubańczyk, Kacha czy Friz. Wspólny utwór z ostatnim, czyli znanym youtuberem, od dnia premiery w 2022 roku zdobył aż 17 milionów wyświetleń w serwisie YouTube i podobną ilość na platformie Spotify.

Dominik Czajka jednak nie zwalnia i poza trasą koncertową publikuje również nowe utwory. Najnowszy z nich, Lola, ukazał się dwa tygodnie temu i może się już pochwalić łącznie kilkuset tysiącami odtworzeń. Raper przenosi fanów do słonecznej Hiszpanii, a konkretnie do Marbelli. Piosenka jest nie mniej skoczna od poprzednich letniaków artysty, do czego przyczynił się głównie Trobi, który stworzył house’owy podkład muzyczny.

Poczynania Bedoesa

Bedoes z kolei w ostatnim czasie nie prezentuje słuchaczom nowych utworów, oczywiście poza gościnnym występem na Hotelu Maffija 3, ale nie oznacza to, że nie udziela się muzycznie. Na początku lipca wystąpił bowiem na głównej scenie Open’era, grając wspólne numery z Young Multim, Whitem 2115 oraz resztą gangu. Tego samego dnia na Orange Main Stage wystąpili również Lil Yachty oraz Kendrick Lamar, zatem impreza odbyła się tego dnia w doborowym towarzystwie.

Sprawdź też
Taylor Swift Travis Kelce

Bydgoski raper miał już przyjemność być na weselu Mr. Polski. Pozostaje tylko czekać, aż role się odwrócą, a weselny koncert w wykonaniu obu panów będzie miał okazję się powtórzyć.

Bilety na najlepsze koncerty rapowe znajdziecie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone