Czytasz
Beyonce zabrała się za wielki hit Dolly Parton. Znamy też tytuł albumu!

Beyonce zabrała się za wielki hit Dolly Parton. Znamy też tytuł albumu!

Beyonce Dolly Parton Cowboy Carter

Dzięki Beyonce cały świat wkroczy w erę country. Na nadchodzącej płycie wokalistki może znaleźć się cover legendarnego przeboju Dolly Parton. Wiemy też, jak będzie się nazywać krążek.

Dolly Parton i Beyonce: kultowy utwór w nowej wersji

Muzyka country wraca do łask, a to wszystko za sprawą Beyonce, która chce sprawić, by słuchacze zachwycili się nieoczywistymi brzmieniami. Artystka hucznie zapowiedziała premierę nadchodzącej płyty i opublikowała dwa single utrzymane w kowbojskich rytmach.

Wygląda na to, że na wyczekiwanym albumie, który zatytułowano Cowboy Carter, nie zabraknie również kawałka Jolene, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych klasyków muzyki country. Co prawda, Beyonce milczy, ale Dolly Parton, autorka kultowego utworu, uchyliła rąbka tajemnicy. Wyznała, że piosenka prawdopodobnie pojawi się na krążku Knowles, co niezmiernie cieszy legendę. Parton wyraziła również swoją aprobatę skierowaną w stronę twórczyni: Kocham ją, to piękna dziewczyna i świetna piosenkarka.

To nie pierwszy raz, kiedy Dolly Parton zachwyciła się twórczością Beyonce. Wcześniej gratulowała jej zostania pierwszą czarną kobietą, która zajęła pierwsze miejsce na liście Billboard Hot Country.

Wiemy, jak brzmi nowa płyta Beyonce. Szykujcie się na country!

Zachwytom nie było końca

Kultowy numer nagrany przez Parton był coverowany przez największe gwiazdy takie jak Olivia Newton-John czy Miley Cyrus. Wygląda na to, że do tego grona dołączy również Beyonce, która zdecydowanie posiada smykałkę do promowania hitów. Patrząc na wszechobecną ekscytację fanów spowodowaną singlem Texas hold’ em, można przypuszczać, że odświeżona wersja Jolene mogłaby narobić sporo hałasu w muzycznym świecie.

Sprawdź też
belmondawg i liroy

Warto jednak podkreślić, że słowa wypowiedziane przez Dolly Parton są jedynie domysłem. Dopóki druga część płytowej trylogii stworzonej przez Beyonce nie ujrzy światła dziennego, nie dowiemy się, czy artystka wzięła na warsztat hit Jolene. Na szczęście na rozwiązanie muzycznej zagadki nie musimy długo czekać, ponieważ premiera albumu została zaplanowana na 29 marca.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone