Czytasz
SBM Label wciąż się liczy! Białas wypuścił dwa single

SBM Label wciąż się liczy! Białas wypuścił dwa single

Białas 2 single

Dopiero co milczenie przerwał Solar, a już drugi z ojców SBM postanowił pokazać nowości. Białas wrzucił naraz dwa single i, jak to Białas, zaczepił kilka osób i marek. Jak brzmią Witam Cię 2k23 i Mateusz Jordan?

Założyciele SBM Label postanowili wybudzić się z zimowego snu. Solar wywołał niemałe trzęsienie w branży swoim boleśnie szczerym singlem nigdy więcej 2022. Instrumental do tego utworu wyprodukował Białas i wygląda na to, że to nie była jego jedyna aktywność muzyczna w ostatnim czasie.

Na serwisy streamingowe wleciały od razu dwa single autorstwa Beezy’ego: Witam Cię 2k23 i Mateusz Jordan. Ponadto do tego drugiego został dorzucony teledysk w wykonaniu Xawita. Za instrumental natomiast odpowiadają Deemz z Wrooblem.

Białas dwa single

Atak na rapowe media

Zaczepki w tekstach Białasa są jak gitarowe sample w bitach Łajciora 2115, czyli niemalże niezbędne. Znowu je dostaliśmy. Raper w singlu Mateusz Jordan kpi między innymi z redakcji rapowych takich jak RapNews, Daily Grind czy Glamrap. Zarzuca im traktowanie hip-hopu śmiertelnie poważnie, z wręcz religijnym poszanowaniem, podczas gdy on bawi się tą muzyką i bynajmniej nie uważa rapu za świętość. Co więcej, Białas ironicznie zaczepia też youtubera Grande Connection, sugerując, że to on pisze mu teksty. Całość ma braggową, zdystansowaną formułę pełną zaczepnego, nonszalanckiego flow.

Sprawdź też
Avicii

Witam Cię 2k23 jest z kolei typowym, przewózkowym numerem od Białasa. Tym razem nie uświadczamy poważnych strzałów w żadne konkretne postacie. Na agresywnym, gitarowym bicie raper przemycił kilka przekmin światopoglądowych i naturalnie trochę gier słownych. Wygląda na to, że przed nami ważny rok nie tylko dla labelu, ale też jednego z jego koni napędowych.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone