Czytasz
Blood Orange napisał muzykę do nowego serialu reżysera Call Me By Your Name

Blood Orange napisał muzykę do nowego serialu reżysera Call Me By Your Name

Blood Orange Call Me By Your Name Guadagnino Hynes Kid Cudi serial

Wspaniały news dla wszystkich fanów Suspirii i Call Me By Your Name. Włoski reżyser Luca Guadagnino nakręci serial dla HBO, a za soundtrack odpowiedzialny będzie Devonte Hynes.

Możecie go kojarzyć głównie z twórczości pod pseudonimem Blood Orange. Brytyjski muzyk, który na co dzień mieszka w Nowym Jorku, od lat balansuje na granicy pomiędzy artyzmem a mainstreamem. Szeroki rozgłos zdobył dzięki albumom Cupid Deluxe, Freetown Sound czy ostatnim, wydanym w 2018 roku, Negro Swan.

Hynes od początku swojej muzycznej kariery interesował się też pisaniem muzyki do filmów. Efektem soundtracki do Palo Alto (reż. Gia Coppola), w którym w jedną z głównych ról wcielił się James Franco oraz Queen & Slim (reż. Melina Matsoukas), w którym zagrali m.in. Daniela Kaluuya czy basista Red Hot Chilli Peppers – Flea. Serialu na swoim koncie jeszcze nie miał, no to proszę bardzo, lada moment i odhaczone.

W We Are Who We Are mają pojawić się m.in. Kid Cudi i Chloë Sevigny. Całość ma być dramatem utrzymanym w konwencji coming of age i opowiadać o losach nastolatków, których rodzice pracują w amerykańskiej bazie militarnej we Włoszech. Premiera już we wrześniu, czekacie?

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone