Czytasz
Boris Brejcha zagra w Hali Stulecia

Boris Brejcha zagra w Hali Stulecia

Boris Brejcha
Dobra wiadomość dla licznych fanów Borisa Brejchy. Niemiecki producent będący jedną z twarzy minimal i progressive techno wystąpi we wrocławskiej Hali Stulecia 25 października 2019. Bilety do kupienia u nas.

Wcześniej – 25 maja – Boris Brejcha zagra w Warszawie. On sam określa swój styl mianem „high-tech minimal”. Jedno jest pewne – sety Brejchy porywają do tańca tysiące osób lubiących regularne oszczędne brzmienia, w których jednak nie brakuje pomysłowości. Przed wejściem w świat muzyki elektronicznej artysta próbował swoich sił jako perkusista w studenckim zespolem. Wtedy rozwinęła się jego fascynacja rytmem, która finalnie przerodziła się w zajawkę muzyką taneczną. Swoje pierwsze produkcje wydawał z ramienia Autist Records. Grał na licznych festiwalach i w najważniejszych klubach na całym świecie.

Boris Brejcha zyskał ogromną popularność w Polsce. Październikowa impreza będzie jego pierwszą wizytą we Wrocławiu. A że w stolicy Dolnego Śląska fanów techno i wyrobów technopodobnych nie brakuje, dlatego spodziewamy się prawdziwej frekwencyjnej bomby! Łapcie bilety jak najszybciej.

Sprawdź też

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone