Czytasz
Camila Cabello i Playboi Carti ze wspólnym numerem. Czy usłyszymy go… w Warszawie?

Camila Cabello i Playboi Carti ze wspólnym numerem. Czy usłyszymy go… w Warszawie?

Camila Cabello Playboi Carti

Camila Cabello przestała droczyć się ze słuchaczami i wreszcie opublikowała numer nagrany w duecie – partneruje jej Playboi Carti.

Gwiazda pop i ekstrawagancki raper

Camila Cabello dawała fanom różne znaki takie jak chociażby tytuł nowego kawałka umieszczony na koszulce, którą artystka założyła na siebie podczas meczu drużyny koszykarskiej Miami Heat. Mimo to zapewne niewiele osób spodziewało się, że gościem singla okaże się Playboi Carti.

Kawałek, który powstał w wyniku nieoczywistego połączenia dwóch światów, nosi tytuł I LUV IT i został opublikowany wraz z teledyskiem. Można zobaczyć w nim Camilę, która powitała fanów nie tylko nową muzyką, ale również nowym wizerunkiem. O zmianie stylistyki Cabello wypowiadała się już podczas jednego z wywiadów, w którym wyznała, że jej nadchodzący album będzie najodważniejszym dziełem w jej karierze. Stylistykę numeru porównała zaś do chaotycznego kawałka przemykającego obok słuchacza niczym sportowy samochód w Miami.

Playboi Carti w Polsce! Oto pierwsze ogłoszenia CLOUT Festival 2024

Camila Cabello i Playboi Carti: czy polscy słuchacze usłyszą I LUV IT na żywo?

Jeśli track, który stworzyli Camila Cabello i Playboi Carti, okaże się prawdziwym hitem to niewykluczone, że polscy słuchacze będą mieli okazję usłyszeć go na żywo. Wszystko za sprawą CLOUT Festivalu, na którym pojawi się Amerykanin.

Sprawdź też
Jea Mira

Należy podkreślić, że trzecia odsłona worldwide rap festu odbywającego się w stolicy Polski ma do zaoferowania koncerty innych, znanych w branży raperów, którzy na co dzień dyktują nie tylko muzyczne, ale i modowe trendy. Mowa choćby o ostatnio ogłoszonych artystach takich jak Offset, Yung Lean czy Trippie Redd. Oprócz tego festiwalowicze będą mogli usłyszeć ikoniczne już numery stworzone przez Chief Keefa czy pioniera trapowej muzyki Gucci Mane’a. To nawet nie koniec ogłoszeń opublikowanych przez CLOUT, a już wiadomo, że szykuje nam się prawdziwe święto!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone