Czytasz
Co robić w Warszawie w tym miesiącu? Oto nasze propozycje!

Co robić w Warszawie w tym miesiącu? Oto nasze propozycje!

Co robić w Warszawie w tym miesiącu

Co można robić w Warszawie w tym miesiącu? To pytanie zadają sobie nie tylko osoby odwiedzające stolicę, ale także te, które od dawna w niej mieszkają. Stworzyliśmy dla was przewodnik po zbliżających się warszawskich wydarzeniach!

Spis treści:

Nauka Psychodeliczna 2024

Kiedy: 15-16 czerwca

Gdzie: Uniwersytet Warszawski

Podczas 2 dniowej konferencji eksperci z różnych dziedzin przedstawią aktualny stan wiedzy na temat wpływu psychodelików na świadomość i organizm. Omówiony zostanie również ich potencjał terapeutyczny, status prawny oraz polityczno-kulturowe aspekty związane z ich używaniem. Istotnym punktem programu będą polskie badania kliniczne dotyczące psychodelików oraz analizy zachowań użytkowników psychodelików w Polsce.

Bilety na Naukę Psychodeliczną znajdziecie tutaj!

Gruby Mielzky x Pers

Kiedy: 21 czerwca

Gdzie: Hydrozagadka

Gruby Mielzky i Pers zaprezentują swój pierwszy wspólny projekt Do Tańca i Do Różańca już 21 czerwca w klubie Hydrozagadka.

Już teraz możesz sprawdzić ich wspólną płytę, na której znajdują się takie kawałki jak Spokojnie bracie, Będzie się kręcił czy Durnemoce.

Bilety na koncert Grubego i Persa znajdziecie tutaj!

HOZHO

Kiedy: 21 czerwca

Gdzie: Praga Centrum

HOZHO tworzy i wykonuje muzykę w gatunku melodark, który jest jego unikalną wizją artystyczną, opartą na minimal techno. Gatunek ten cechuje się symbiotycznym kontrastem między pięknymi melodiami, a mrocznymi syntezatorami i basami.

Bilety na koncert HOZHO znajdziecie tutaj!

Ćpaj Stajl – Białe Szaleństwo

Kiedy: 22 czerwca

Gdzie: OCZKI

Ostatniego dnia maja pojawiła się pełna płytka Białe Szaleństwo. Poza promującym utworem TYLE MAM, znajdziecie kawałki nagrane z Kazem Bałagane, CRANK ALL’em czy Zdechłym Osą.

Jeśli chcesz sprawdzić nowy albumik, to warszawski koncert w klubie OCZKI będzie idealną okazją do odsłuchu.

Bilety na koncert Ćpaj Stajl znajdziecie tutaj!

JASNA 1 OPEN AIR W/ DJ NOBU, AKSAMIT, SHJVA, PAWEL

Kiedy: 22 czerwca

Sprawdź też
Gwyneth Paltrow

Gdzie: Instalacje Art Bistro

Jasna 1 od lat ma renomę jednego z najlepszym klubów w Warszawie. To właśnie pod tym śródmiejskim adresem co weekend można usłyszeć dźwięki ambitnej elektroniki, od mocnego techno do połamanych jungle’i. 22 czerwca Jasna 1 przeniesie się do plenerowej miejscówki Instalacje Art Bistro na Jazdowie. Zagra tam legenda muzyki techno, reprezentant tokijskiej sceny, DJ Nobu. Wesprą go rezydencji klubu, shjva i PAWEL, oraz AKSAMIT.

Bilety na imprezę JASNA 1 OPEN AIR znajdziecie tutaj!

Pose Festiwal vol. 2 x Silent Disco

Kiedy: 22 czerwca

Gdzie: La Pose

Czerwiec powszechnie nazywany jest Miesiącem Dumy. W ramach tzw. Pride Month w Warszawie przejdzie Parada Równości. W warszawskim klubie La Pose odbędzie się Pose Festiwal 2024, czyli afterparty po Paradzie. Jak zapowiada organizator, na impreziecie zobaczycie pokazy drag queens, burleskę, vogue i waacking. Wystąpią m.in. Shady Lady, Bom Belle, Mr. Scratch, Polka Dot i Polish RemoveHer.

Bilety na imprezę Pose Festiwal vol. 2 x Silent Disco znajdziecie tutaj!

Jerome Thomas

Kiedy: 22 czerwca

Gdzie: Klub Jassmine

Już wkrótce warszawski klub Jassmine będzie gościć wyjątkowego artystę, który z pewnością oczaruje swoją muzyką. Jerome Thomas jest znany ze swoich wszechstronnych zdolności wokalnych oraz umiejętności przekazywania głębokich emocji. Jego kariera rozpoczęła się w 2016 roku, kiedy to zaprezentował się szerszej publiczności albumem “Conversations”. To pięć utworów, które wypełnione są melancholią i niepowtarzalnym stylem artysty. W 2019 roku ukazał się kolejny album Jerome’a, “Moodswings Vol.1”, który z chirurgiczną precyzją opisał różnorodne stany emocjonalne – od smutku, przez miłość i separację, aż po euforię. Warszawski występ artysty na pewno zagwarantuje nam wachlarz emocji.

Bilety na koncert Jerome Thomas znajdziecie tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone