Czytasz
Cztery powody, dla których nie można przegapić SB FFestival vol.4

Cztery powody, dla których nie można przegapić SB FFestival vol.4

SBM Label Mata Bedoes SB FFestival Going. bilety rap hip-hop Torwar

Czwarta edycja SB FFestival odbędzie się dzisiaj na Torwarze. Dla wielbicieli opcji last minute mamy 4 powody, dla których warto tam być.

Już dzisiaj, w ostatni dzień stycznia, na Torwarze odbędzie się czwarta edycja SB FFestival. Na scenie wystąpi kilkunastu artystów związanych z SB Maffija Label oraz liczni zaproszeni goście. Spodziewajcie się niespożytych pokładów energii, najświeższych rapowych bangerów i ważnych wersów wykrzyczanych ze sceny.

R

Czołówka SBM Label i goście na jednej scenie

Na Torwarze wystąpią najważniejsi reprezentanci SB Maffija. Nie zabraknie młodziaków, których ostatnie albumy komentowane były jak kraj długi i szeroki (Mata, Bedoes), nie zabraknie weteranów wytwórni (Solar, Białas, Lanek) i artystów, na których nowe płyty czekamy z niecierpliwością (Janrapowanie, Kacperczyk czy White 2115). Rzadko kiedy możemy załapać się na taki urodzaj podczas jednego wieczoru. Można śmiało powiedzieć, że przy Łazienkowskiej wystąpi spora część czołówki polskiej rap gry.

No i goście, goście! Wśród nich OKI, który jest świeżo po wydaniu nowego albumu, będą też m.in. Adi Nowak i Szpaku. Ale będzie!

Ziomalska atmosfera

Wiecie, jak jest, kiedy na ten jeden wieczór, w jednym klubie zbiera się taka ekipa. Buzująca energia, dobre humory i zdrowa mobilizacja do tego, aby pokazać się fanom z jak najlepszej strony. Jeśli wychodzisz na scenę i rapujesz dla kilku tysięcy ludzi, poziom endorfin musi skakać do niebywale wysokiego poziomu. I właśnie dla tej wspaniałego, wyluzowanego i po prostu ziomalskiego wajbu koniecznie trzeba wybrać się na SB FFestival. W ten wieczór wszyscy będą się dobrze bawić, czy to backstage, czy scena główna czy płyta Torwaru!

SBM Label Mata Bedoes SB FFestival Going. bilety rap hip-hop Torwar

Masa premierowego materiału

Wspominaliśmy o tym nieco wyżej, ale powtórzymy jeszcze raz. Większość artystów, którzy pojawią się dzisiejszego wieczoru na Torwarze wydało świeżutkie albumy w 2019 roku, na początku obecnego lub zrobi to lada moment. Spodziewajcie się najnowszych numerów, premierowych wykonań i zaskakujących aranżacji. Bedoes, Mata, OKI, Kacperczyk, Szpaku czy Solar to tylko część raperów, którzy będą mieli tego wieczoru ogrom świeżego materiału do zaprezentowania. Be there or be square!

Sprawdź też

Produkcyjny rozmach

Kiedy SBM Label i agencja Sold Out biorą się do roboty, to wiedzcie, że produkcje będzie to stało na najwyższym poziomie. Tu nie ma miejsca na półśrodki, nie ma miejsca na udawanie. Ekipa odpowiedzialna za SB FFestival dowozi wydarzenia, o jakich potem długo dyskutuje się na rapowych grupach. Szykujcie się na powalające audiowizualne doznania i nie zapomnijcie o panujących zasadach, które wrzucamy Wam poniżej. No to odliczamy!

SBM Label Mata Bedoes SB FFestival Going. bilety rap hip-hop Torwar

Poniżej sprawdźcie, jak było rok temu i szykujcie się na dzisiejszy wieczór. Długo go nie zapomnicie, to pewne. Widzimy się na miejscu, do zo!

Ostatnie sztuki biletów na SB FFestival vol. 4 złapiecie w Going.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone