Czytasz
Czy Eldo wyda nowy album? Wszystko na to wskazuje!

Czy Eldo wyda nowy album? Wszystko na to wskazuje!

Eldo

Po siedmiu latach fani Eldo spodziewają się nowego albumu. Legendarny raper pojawił się niedawno w studiu z Ostrym.

Czekają ponoć fani

Artysta, który był częścią ikonicznej grupy muzycznej Grammatik, osiągał równie imponujące sukcesy jako solowy wykonawca. Jego poetyckie teksty na stałe zapisały się w historii polskiej kultury, zdobywając również szerokie grono odbiorców.

Na przestrzeni lat Eldo kilkakrotnie zmieniał plany dotyczące kolejnego albumu po wydaniu Psi w 2016 roku. Mówił o Omedze, potem o Alfie, a nawet ogłosił, że nie wyda już kolejnej płyty. Później pojawiła się wzmianka o EP-ce, jednak do tej pory wspomniane Psi pozostaje ostatnim albumem w jego dyskografii. Najnowsze doniesienia wskazują jednak, że coś się szykuje.

Mes o Alkopoligamii: Zapiskach Typa: seks przejmował od alkoholu rolę rozluźniacza [WYWIAD]

Eldo w zbyt długiej ciszy

Minęło już siedem lat od czasu premiery ostatniego albumu. W wywiadzie sprzed dwóch lat raper sugerował powstanie nowego krążka. Niestety do tej pory fani nie mieli okazji posłuchać świeżych produkcji. Teraz pojawił się jednak enigmatyczny wpis, który sugeruje, że coś nowego od Eldoki może być w drodze.

Artysta podzielił się z fanami zdjęciem ze studia nagraniowego, w którym towarzyszy mu O.S.T.R. W komentarzu na Facebooku warszawski raper napisał: 44.start. Zdjęcie pojawiło się również na Instagramie, gdzie podpis brzmi: Pan producent przy pracy. Pan raper słucha. #44 #kapitanboombap. Wszystko to daje nadzieję, że 2024 rok może przynieść wielbicielom Eldoki długo oczekiwane nowości muzyczne.

Sprawdź też
rap dzień babci

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone