Czytasz
To już wiemy: nowa płyta Otsochodzi to „TTHE GRIND”!

To już wiemy: nowa płyta Otsochodzi to „TTHE GRIND”!

otsochodzi nowa płyta

Nowa płyta od Otsochodzi będzie jednym z ciekawszych kąsków dla wszystkich słuchaczy hip-hopu w 2024 roku.

Otsochodzi opublikował na Instagramie posty, które mówią, że nowa płyta jest już bliżej niż dalej. Niedługo miną dwa lata od jego ostatniego solowego albumu. Tarcho Terror przetarł nowe szlaki w rapowym mainstreamie i okazał się ogromnym sukcesem. Co więcej, Młody Jan udowodnił tym krążkiem, że świetnie odnajduje się w bardzo różnych od siebie stylistykach: od oldschoolu, poprzez klasyczny trap, aż po totalnie świeże brzmienia pokroju rage’u. Teraz dowiedzieliśmy się, że nowy krążek to TTHE GRIND, a jego preorder, wraz z singlem, pojawi się 23 stycznia.

Trudno jednak przewidzieć, jaką formę przyjmie jego nowe dzieło. Jest szansa, że czeka nas po prostu Tarcho Terror 2, jednak liczba pytajników z opisu może sugerować coś więcej. Jedno jest pewne: nadchodzą kolejne bangery od tego artysty.

Sprawdź też
White 2115 płyta

Otsochodzi nowa płyta

Kariera Otso to swego rodzaju sinusoida. Debiutował jako młody oldschoolowiec, wybijając się na utworze odnoszącym się bezpośrednio do klasyka Fisza. Co więcej, zatrzymał się w tej stylistyce tylko na moment, by w 2017 zrobić istną rewolucję na scenie ikonicznym już Nowym kolorem. Wówczas bardzo świeża i kontrowersyjna stylówka rapera wzbudzała niemałe zamieszanie w środowisku. Tarcho Terror z 2022 roku zdawał się nowym powiewem świeżości w twórczości MC. Tym bardziej warto czekać na nowy materiał. Jeżeli nowa płyta od Otsochodzi miałaby powtórzyć sukces poprzedniczki, mielibyśmy do czynienia z kolejnym hitem.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone