Czytasz
Nowa Daria Zawiałow z Taco i wiele więcej. Mamy zatrzęsienie premier!

Nowa Daria Zawiałow z Taco i wiele więcej. Mamy zatrzęsienie premier!

Daria Zawiałow Taco

Końcówka września okazała się dla nas bardzo obfita muzycznie. Nowa Daria Zawiałow z Taco Hemingwayem na feacie to tylko wierzchołek góry dzisiejszych nowości.

Daria Zawiałow i Taco

Daria Zawiałow i Taco Hemingway we wspólnym utworze to bezdyskusyjnie hit dzisiejszego premierowego piątku. Utwór nosi tytuł SUPRO i jest singlem z nadchodzącej wielkimi krokami nowej płyty artystki Dziewczyna Pop. Taco spłacił więc dług Darii w zamian za jej gościnkę na jego albumie. Ich najnowszy utwór to bardzo delikatny, country-popowy szlagier, w który raper wpasował się swoim śpiewnym flow, Ostatnio używa go coraz częściej.

Dawid Podsiadło prosto ze świata Cyberpunka

Jest to niewątpliwie najbardziej niecodzienna premiera z dzisiejszych. Dawid Podsiadło w wersji anglojęzycznej zaatakował utworem Phantom Liberty, który promuje nowy dodatek do gry polskiego studia Cyberpunk 2077. Bynajmniej nie jest to byle jaka piosenka promocyjna! Dzieło CD Projekt Red cieszy się uznaniem na całym świecie, a jednego z głównych bohaterów nowego dodatku odgrywa Idris Elba. Co więcej, za podkład muzyczny odpowiadają Marcin Przybyłowicz oraz P.T. Adamczyk. Całość trzyma poziom wybitnie jakościowej muzyki filmowej, która bardzo klimatyczne intro do cyberpunkowej przygody.

Jedno trzeba CD Projekt Red przyznać. Potrafią w dobór artystów do promocji swoich dzieł.

Bisz / Kosa Lata

Dla wielbicieli lirycznego rapu mamy dzisiaj naprawdę wielkie święto. Nie dość, że z kolejnym singlem nawiedził nas Łona, o którym za moment, to nowością obdarzył nas również Bisz, jeden z najbardziej poetyckich raperów, jakich polski hip-hop kiedykolwiek doświadczył. Tym razem jest to utwór Lata, a za produkcję odpowiada, ponownie jak na ostatnim albumie, Kosa. Jak możemy przeczytać w opisie utworu, ten duet wraca z kontynuacją świetnie przyjętego Bladego Króla. Nadchodzący projekt ma być jego prequelem. Na pełnej emocji i elektroniki płycie słuchacze będą mogli poznać wydarzenia poprzedzające historię opowiedzianą na ostatnim albumie tej dwójki.

Sprawdź też
Diddy milion

Łona, Krupa, Konieczny mówią: Biegnij!

Jeden z najciekawszych projektów tego roku obrodził w kolejny singiel. Łona wraz z Krupą i Koniecznym stworzyli album z wyjątkową koncepcją opartą na historiach zasłyszanych od taksówkarzy. Wreszcie dzielą się z nami czwartym utworem z tego dzieła. Nic tylko słuchać i zanurzać się w tę intrygującą perspektywę.

Barto Katt z Gehenną

Barto Katt uderzył kolejnym ciężkim singlem. Znowu jest eksperymentalnie, mrocznie i gorzko, ale też bardzo dynamicznie. Ponadto za podkład naturalnie odpowiada on sam. Zasięgi Barto zdają się aktualnie niewielkie, jednak naprawdę warto śledzić tę postać. Jej nadchodzący album może być jednym z najmocniejszych materiałów tego roku.

Nie tylko Daria Zawiałow i Taco. Obczajcie więcej informacji dotyczących polskiego rapu!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone