Czytasz
Dzień ogłoszeń z Fest Festival 2020. Kaytranada, Tommy Cash, Pezet i inni dołączają do line-upu!

Dzień ogłoszeń z Fest Festival 2020. Kaytranada, Tommy Cash, Pezet i inni dołączają do line-upu!

Fest Festival 2020 ogłoszenie Kaytranada Jan-rapowanie Going.

Do lata zostało jeszcze sporo czasu i po cichu wszyscy liczymy na to, że sezon festiwalowy będzie miał w tym roku miejsce. W ostatni dzień marca kolejne ogłoszenia serwuje nam śląski Fest Festival.

Podczas drugiej edycji Fest Festival wystąpi znakomity beatmaker, niezwykle kreatywny producent i autor dwóch bardzo przyjemnych albumów. Szykujcie wygodne buty i dobre humory, bo do Polski wpadnie Kaytranada.

Pamiętacie jego pierwszy występ w naszym kraju? Louis Kevin Celestin był gwiazdą pierwszych urodzin duetu Flirtini i totalnie zmiótł publiczność zgromadzoną na Placu Zabaw, który jeszcze wtedy zlokalizowany był na warszawskiej Agrykoli. Od tamtego czasu Kanadyjczyk z haitańskimi korzeniami zdobył światowy rozgłos, współpracował z największymi gwiazdami (m.in. Pharell Williams, Craig David, Anderson .Paak, Kali Uchis czy Mick Jenkins) i wydał dwa albumy (99,9% w 2016 rok oraz ubiegłoroczny Bubba), na którym również pojawiła się plejada świetnych artystów. Oba zostały zresztą docenione zarówno przez krytyków, jak i przez słuchaczy, dla których produkcje Kaytranady to często idealny soundtrack do domówek, spotkań z przyjaciółmi czy po prostu spędzania wolnego czasu. Przyjemne i dobrze buja.

To nie koniec dzisiejszych ogłoszeń – organizatorzy Festa ujawnią dzisiaj w sumie 7 nowych wykonawców, którzy przejmą festiwalowe sceny. Wypatrujcie kolejnych newsów na kanałach Going.!

AKTUALIZACJA: Do line-upu dołączył również jeden z najważniejszych polskich raperów, autor kilku kamieni milowych, jeśli chodzi o ten gatunek. Mowa oczywiście o Pezecie. Trzecim, właśnie ogłoszonym artystą jest natomiast estoński raper wydający w PC Music – Tommy Cash, to wariat, jakich mało. Mamy też numer czwarty – Jan-rapowanie, który zanim uda się na zapowiadaną przerwę, wystąpi też na Feście.

Sprawdź też
Nicolas Jaar MORE Unsound Festival online Bartosz Kruczyński

Wtem, kolejny artysta dołączył do składu Fest Festival – jest to brytyjski raper Aitch, który swoimi numerami zwrócił uwagę samego Stormzy’ego. A jak jesteśmy w temacie UK, to powitajmy w składzie slowthaia. Enfant terrible brytyjskiej sceny wróci do Polski po znakomitych koncertach w Hydrozagadce (World Wide Warsaw) i na OFF-ie. Na zakończenie dzisiejszych ogłoszeń weteran polskiej sceny hip-hopowej: O.S.T.R., no i mamy to!

Pamiętajcie, że Fest Festival 2020 odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia w Parku Śląskim. Do tej pory, ogłoszeni zostali tacy artyści, jak m.in. Khalid, Mark Ronson, Alice Glass, Denzel Curry, Taco Hemingway, Mata czy Little Big.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone