Czytasz
Co zobaczymy w filmie „Dziki robot”? Opowiedziała o tym ważna postać

Co zobaczymy w filmie „Dziki robot”? Opowiedziała o tym ważna postać

Dziki robot

Już tej jesieni pojawi się nowa produkcja DreamWorks Animation, czyli Dziki robot, w którym w rolę robota wcieli się Lupita Nyong’o.

Dziki robot: zawodowe wyzwanie Lupity Nyong’o

Kenijska aktorka znana z produkcji takich jak Zniewolony czy Czarna Pantera postanowiła spróbować swoich sił w pracy nad filmem animowanym. Dzięki temu już pod koniec września 2024 widzowie będą mogli usłyszeć głosowe zmagania Nyong’o w produkcji zatytułowanej Dziki robot. Okazuje się, że wejście w rolę było dla zdobywczyni Oscara niemałym wyzwaniem.

Wszelkie wynalazki różnią się od ludzi jednym zasadniczym elementem – nie mają emocji. Właśnie z tym problemem zmierzyła się Lupita, która musiała dodać androidowi uczuć. Aktorka podkreśliła, że musiała przeprowadzić bohatera przez proces polegający na przemianie w maszynę, która dopasowuje się także do otaczającej ją przyrody.

LINK

Ludzkie emocje androida

Co mam za darmo? Co po prostu wewnętrznie rozumiem i nad czym nie muszę pracować? – takie pytanie Nyong’o postawiła sobie na początku pracy nad kreacją postaci. Aktorka opowiada, że im dłużej się nad tym zastanawiała, tym bardziej dochodziła do wniosku, że każdy człowiek posiada współczucie, które jest dla nas czymś naturalnym i to właśnie na tym elemencie się skupiła.

Sprawdź też
Armie Hammer

Najnowsza produkcja DreamWorks Animation to opowieść o inteligentnym androidzie Roz inspirowana powieścią Petera Browna pod tym samym tytułem. Główna postać znajduje nowy cel swojego istnienia podczas pobytu na bezludnej wyspie, na której opiekuje się osieroconym kaczątkiem. Producentem Dzikiego robota jest Jeff Hermann, a reżyserią zajął się Chris Sanders znany z animowanych hitów takich jak Lilo i Stich, Krudowie, czy Jak wytresować smoka. Światowa premiera filmu odbędzie się 27 września.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone