Czytasz
Czy to polski Eminem? Edzio zachwycił jurorów i publikę w „Mam Talent”

Czy to polski Eminem? Edzio zachwycił jurorów i publikę w „Mam Talent”

Edzio Mam Talent

Edzio, znany raper i freestyle’owiec, dał mocny występ w programie Mam Talent. Jeden z członków jury porównał twórcę do Eminema.

Program znów na antenie

W 15. edycji popularnego show w gronie jurorskim znaleźli się Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop, który dotychczas pełnił inną ważną funkcję. W tej odsłonie role prowadzących przejęli jednak Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski. Szósty odcinek sezonu był wyjątkowo zaskakujący dla widzów, ponieważ obfitował w niespodziewanych gości. Oprócz znanej postaci internetowej Pana Savyana, który wzbudził wiele emocji, na scenie pojawił się również Edzio.

Gdy reprezentant środowiska rapowego wkroczył na scenę, energia wśród widowni osiągnęła szczyt. Raper poprosił o trzy słowa, które miały posłużyć mu do improwizacji. Postanowiono na daktyl, elaborat oraz emerytura. Wieniawa wyraziła swój zachwyt nie tylko talentem freestyle’owca, ale również jego urokiem, a Prokop nie krył zdumienia, porównując go do Eminema. Warto zauważyć, że w odcinku pojawił się również Pan Michau, inny wolnostylowiec, który również zachwycił gremium swoimi umiejętnościami. Obaj otrzymali trzy razy TAK.

LINK

Mam Talent: kim jest Edzio?

Piotr Bylina, znany również jako Edzio, to postać działająca od lat w świecie rapu. Będąc t13-latkiem, zafascynowany kulturą hip-hopu, zaczął eksperymentować z rapowaniem. Bez formalnej edukacji muzycznej Bylina nauczył się wszystkiego sam, czerpiąc inspirację z obserwacji lokalnych raperów na osiedlu.

Sprawdź też
Kanye West Oskarżony

Największe uznanie przyniosły mu udziały w prestiżowej Wielkiej Bitwie Warszawskiej (WBW), gdzie rywalizuje się o tytuł najlepszego freestyle’owca w Polsce. Bohater tekstu nie tylko brał udział w tych zawodach, ale również dwukrotnie zdobył tytuł mistrza (w 2014 i 2015 roku). Jego fenomenalna kariera nie ogranicza się jednak tylko do świata rapu. Edzio jest także aktywny w mediach społecznościowych – na platformie TikTok śledzą go ponad dwa miliony użytkowników.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone