Czytasz
Fest ogłoszenie od FEST Festival! Do line-upu dołączają m.in. Kygo i Alan Walker

Fest ogłoszenie od FEST Festival! Do line-upu dołączają m.in. Kygo i Alan Walker

Wielkie gwiazdy EDM w nowym ogłoszeniu FEST Festival. Rozkład jazdy edycji 2021 zasilą: Kygo, Alan Walker i Ofenbach. A to nie koniec listy artystów, którzy pojawią się w Chorzowie między 11 i 14 sierpnia!

FEST Festival to marka, która w relatywnie krótkim czasie zdążyła zbudować swoją renomę na muzycznym rynku. Formuła opracowywania line-upów polegająca na wybieraniu największych nazwisk reprezentujących różne muzyczne gatunki zdecydowanie przynosi efekty. Odbywający się w Parku Śląskim event mógłby już teraz spokojnie konkurować z największymi festiwalowymi imprezami w Europie. W Chorzowie w ramach Festu zagrały takie tuzy jak Little Dragon, Jaden Smith, Metronomy, Disclosure czy Sevdaliza.

Kygo jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych postaci na scenie tropical house’u. Pochodzący z Norwegii producent i właściciel wytwórni Palm Tree Records przebił się do świadomości słuchaczy kultowym już remixem utworu I See Fire Eda Sheerana. Bijący wszelkie rekordy szlagier zapewnił mu możliwość budowania swojej kariery i pójścia w ślady swojego idola – Aviciiego. Kygo może się pochwalić naprawdę imponującymi rekordami: był pierwszym artystą, który w 2015 roku osiągnął miliard odtworzeń na Spotify, a także jednym z nielicznych, któremu dane było wystąpić na ceremonii zamknięcia olimpiady w Rio De Janeiro.

Alan Walker to kolejna postać, której obecność powinna zadowolić wszystkich fanów i fanki EDM-u. Wypuszczone w 2015 Faded okazało się być ogromnym przełomem w karierze producenta. Od tego czasu regularnie dostarcza bijące rekordy odtworzeń utwory. Alan Walker ma na swoim koncie supporty przed Rihanną, Justinem Bieberem czy Martinem Garrixem. Wydany w 2018 roku album Different World cieszył się bardzo dobrym odbiorem i umocnił popularność artysty.

Na Feście nie zabraknie także innych brzmień. O tech-house zadba Fisher, do tupania zachęcą Purple Disco Machine i Bakermat, a jeśli lubicie refreny, od których nie możecie się uwolnić, ucieszy was obecność Ofenbach. Pełna lista artystów prezentuje się następująco:
– Kygo
– Alan Walker
– Purple Disco Machine
– Fisher
– Kungs
– Ofenbach
– Bakermat
– Sam Feldt Live
– Robin Schulz

Sprawdź też

Bilety na FEST Festival złapiecie w Going.!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone