Czytasz
FEST Festival 2022 – czym do tej pory zaskoczyli nas organizatorzy?

FEST Festival 2022 – czym do tej pory zaskoczyli nas organizatorzy?

Jakie atrakcje czekają w tym roku na uczestników FEST Festival 2022? Co nas zachwyciło po pierwszym dniu?

Od wczoraj trwa jedno z najpiękniejszych muzycznych wydarzeń plenerowych w Polsce. FEST Festival kolejny raz zachwyca dopracowaniem każdego najmniejszego detalu – dzięki temu na 5 dni zanurzamy się w zupełnie innym wymiarze rzeczywistości.

Dołącz do nas na FEST Festivalu

Bajkowe dekoracje

Fantastyczne scenografie stały się znakiem rozpoznawczym festiwali organizowanych przez Follow The Step. To ogromny plus – dzięki różnorodnym zdobieniom, zapełniającym (w wypadku FESTa) ogromny teren Parku Śląskiego, co kilka kroków przenosimy się w zupełnie inne miejsce. Labirynt pajęczyn? Tunel magicznych światełek? Kosmiczne grzyby? Urokliwy winny zakątek? You name it, są tu wszystkie z nich.

fest festival relacja
fot. Karola Balmas

Przestrzeń chillu

Jednym z największych wyzwań, jakim trzeba stawić czoła na dużych wydarzeniach muzycznych, jest przebodźcowanie. Surfując po morzu atrakcji, biegając między koncertami, stojąc w tłumie pod sceną, czujemy entuzjazm i endorfiny, ale… czasem dobrze jest też trochę odsapnać. FEST Festival jest zaplanowany w taki sposób, że bez problemu znajdziecie tu miejsce bez dużej ilości hałasu. Wystarczy rozsiąść się wygodnie na leżaczku, zamówić coś do picia, i zebrać energię na dalsze hulanki.

Psychotest, który dobierze koncerty do Waszej osobowości

Muzyka, muzyka, muzyka… i dużo więcej!

Gwoździem programu są oczywiście koncerty i występy muzyczne (wszystkimi wrażeniami w tym temacie podzielimy się po powrocie!). Nie bez powodu czeka na Was aż 10 różnych scen, do tego strefy partnerskie i… nasze własne miejsce na festiwalu – strefa Going., z didżejką wśród paproci. Wymieniając bilety i karnety na opaski przechodzicie przez specjalną przestrzeń, w której czekają nasi najlepsi skanerzyści i skanerzystki, a do tego gra muzyka elektroniczna miksowana na żywo przez going.owe osoby didżejskie. Tam nas spotkacie, zapraszamy!

DJka Going. wśród paproci na FEST Festival
Nasza DJka Going. na FEST Festival

Na samym terenie możecie buszować też w dużej ilości innych atrakcji: warsztaty, wakeboard, kryształki do ciała, zaplatanie warkoczy, fizjoterapia, marki odzieżowe – zaczynamy rano i szalejemy… do rana.

Psst, koniecznie sprawdźcie FEST Talks, czyli ciekawe i merytoryczne rozmowy prowadzone przez ekspertów w swoich dziedzinach:

Po drodze trzeba też coś zjeść

Opcji gastronomicznych też nie brakuje. Dziesiątki foodtrucków napełnią Wasze brzuszki różnorodnymi smakami. Duży plus dla organizatorów za sprawne przeplatanie stref – dzięki temu po burgera, frytki czy drinka nie trzeba biec na drugi koniec parku. Było testowane, więc potwierdzamy, że działa i że jedzonko jest przepyszne!

Sprawdź też

fest festival relacja
fot. Karola Balmas

Co mówi organizator?

Udało nam się złapać jedną z najbardziej zabieganych osób na terenie Chorzowa. Co powiedział organizator FESTa Marcin Szymanowski:

Myślę, że przed nami najpiękniejszy festiwal w Polsce. Park Śląski sam w sobie jest ładny. To idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu w weekend. Dodajmy do tego fantastycznych artystów z całego świata, mnóstwo atrakcji, scenografie, dekoracje, atrakcje, mnóstwo miejsc do siedzenia, bardzo dobre restauracje, food trucki oraz fajnych, ładnych ludzi – tym właśnie jest FEST!

Z czego jest najbardziej dumny?

Ze skali. Uwielbiam technikę scenograficzną oraz światła i dźwięk. Mogę powiedzieć, że te rzeczy są na bardzo wysokim poziomie – światło, technika sceniczna, dźwięk i scenografie na wszystkich scenach.

fest festival relacja
fot. Karola Balmas

Których występów na pewno nie przegapi?

Scooter – duży sentyment! Jako agencja ściągneliśmy go 3 lata temu i od tamtej pory staramy się cały czas organizować jego występy. Jan Oberlaender na Edenie. Występ Enrico Sangiuliano na Kręgach Tanecznych. Czwarty highlight to Marlon Hoffstadt AKA DJ Daddy Trance na Astralu. Polecam bardzo!

Jesteście na miejscu – zbijmy piątkę :3 Wpadajcie też na ON AIR Festival

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone