Czytasz
Festiwale z muzyką elektroniczną szykują się na nadchodzący sezon

Festiwale z muzyką elektroniczną szykują się na nadchodzący sezon

Wiosna powoli przebija się przez zimową szarugę. To znak, że letni sezon festiwalowy jest coraz bliżej. Pora przyjrzeć się ruchom wydarzeń z muzyką elektroniczną, która porywa do tańca, jak nic innego.

Instytut Festival

Przed nami trzecia edycja Instytut Festival. Czekają nas godziny tańca, nieskończona liczba uśmiechów, uścisków i ogromna dawka miłości i pozytywnej energii. Dotychczas Instytut gościł ponad 200 artystów wizualnych i muzycznych, którzy dostarczali przez ten czas nieziemskich doświadczeń i emocji. Po dwóch edycjach festiwal nabiera jeszcze większego rozpędu.

17-19 czerwca 2022 w Twierdzy Modlin ponownie pojawią się Open Stage, Rave Stage i Panorama Stage oraz trzy sceny hybrydowe w niepowtarzalnej scenerii. Tak jak w zeszłych latach o zaaranżowanie przestrzeni zadbają najlepsi artyści sztuk wizualnych. Podczas nadchodzącej edycji nowością będzie Instytut Sound Stage znajdująca się na tarasie widokowym Twierdzy Modlin z hipnotyzującym widokiem na Narew wpadającą do Wisły i panoramę warszawskich wieżowców. Wśród ogłoszonych dotychczas artystów możemy zauważyć takie sławy, jak Amelie Lens, Freddy K czy SHDW & OBSCURE SHAPE.

FESTIWALE Z MUZYKĄ ELEKTRONICZNĄ
FESTIWALE Z MUZYKĄ ELEKTRONICZNĄ

Instytut Festival 2022 – kup bilet

Summer Contrast Festival

W 2022 roku Summer Contrast Festival odbędzie się w dniach 20-25 lipca. To już jedenasta odsłona wydarzenia. Zeszłoroczna, jubileuszowa edycja zawiesiła poprzeczkę wysoko, ale organizatorzy obiecują, że dołożą wszelkich starań, aby przyszłoroczne wydarzenie było jeszcze lepsze. Przygotujcie się do nadmiaru wspólnego tańca w krainie muzyki, miłości, natury, tolerancji oraz wzajemnego szacunku i zrozumienia. Rok temu było grubo, jeśli w tym ma być jeszcze mocniej, to szykuje się nam prawdziwy H I T.

Woo YorkAda KalehMarcel Dettmann… wystarczy krótkie spojrzenie na line-up, żeby skumać, że ekipa stojąca za Summer Contrast wie, co jest grane. Festiwal w Świdwinie urzekł nas niepowtarzalną przestrzenią w otoczeniu przyrody i niezwykle dopracowaną aranżacją scen. W powietrzu unosił się hippisowski klimat, raverzy emanowali przyjacielską aurą – każda osoba, która znajdowała się na festiwalu, mogła liczyć na pomoc i opiekę. Czy wspominaliśmy o topowym nagłośnieniu? Tak, ten aspekt również stał na najwyższym poziomie.

FESTIWALE Z MUZYKĄ ELEKTRONICZNĄ
FESTIWALE Z MUZYKĄ ELEKTRONICZNĄ

Odwiedź Summer Contrast Festival 2022

Las Festival

Rok 2022 to kontynuacja najlepszych leśnych tradycji doprawiona paroma rewolucyjnymi pomysłami. Nie zmienia się to, że jak zwykle LAS stanie się miejscem muzycznego spotkania stworzeń o otwartych umysłach. Organizatorzy tworzą przestrzeń, w której współistnieją najrozmaitsze gatunki muzyczne i pokazują, że istoty ludzkie są w stanie budować jedną wielką społeczność, której fundamentem jest miłość i wzajemny szacunek…. Kto śledzi leśne opowieści na fanpage’u Lasu, ten wie, że wskutek międzywymiarowych przygód Kwaśnej Sowy do LASU przybyli wędrowcy z najdalszych krain i biorą udział w przygotowaniach do festiwalu.

Na tegorocznej edycji wydarzenia ujrzymy pięć scen:

᳀ RISING ✹ STAGE ᳀

森 FLOW ॐ TENT 森

۞ BASS ǂ TENT ۞

❖ FOREST ⌬ STAGE ❖

⌘ TREE ⏏︎ HOUSE ⌘

Każda z nich dostanie swojego muzycznego opiekuna, który zadba o jej artystyczną jakość. Poprzednie edycje wydarzenia udowodniły, że Las jest w czołówce festiwalowej ekstraklasy z muzyką elektroniczną. W tym roku spodziewamy się przeskoczenia i tak kosmicznego już poziomu. Wśród ogłoszonych już artystów znajdziemy: Noona, Essexa, Ikarvs, Min T, Kosy, Kamp!, POSITIVE THURSDAYS IN DUB, Riyoon i Skarby.

FESTIWALE Z MUZYKĄ ELEKTRONICZNĄ

Zatop się w organicznych dźwiękach na Las Festival

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone