Czytasz
Członek Public Enemy zaśpiewał hymn USA. Efekt był… niespodziewany

Członek Public Enemy zaśpiewał hymn USA. Efekt był… niespodziewany

Flavor Flav Hymn

Flavor Flav miał okazję wykonać hymn przed domowym spotkaniem Milwaukee Bucks z Atlanta Hawks.

Flavor Flav śpiewający hymn na meczu NBA to co najmniej niecodzienny widok. Milwaukee Bucks zaprosiło rapera, by zaśpiewał The Star-Spangled Banner. Podczas swojego występu współzałożyciel Public Enemy stanął na środku boiska, odetchnął głęboko i wykonał utwór a cappella, który według wielu nie należy do najłatwiejszych do zaśpiewania.

Jego niepowtarzalna interpretacja, pełna przedłużonych, dramatycznych nut, które były przyjmowane z entuzjazmem przez kibiców, z pewnością zostanie zapamiętana. Mimo braku jakiegokolwiek rytmicznego wsparcia Flavor Flav trzymał tempo, pstrykając palcami. Wyraźnie widać było, że traktuje śpiewanie hymnu bardzo poważnie, ale jednocześnie świetnie się przy tym bawi, często uśmiechając się podczas wykonu. Jego występ zakończył się trzykrotnym powtórzeniem: of the brave. Choć momentami śpiewał, fałszując, najważniejsze jest to, że świetnie się bawił i wykonał utwór z radością. A kto z nas nie potrzebuje odrobiny radości w tych czasach?

Hymn od dawna był na mojej liście marzeń… to była frajda! Nie mogę żyć całe życie, martwiąc się o to, co ludzie mogą o mnie mówić. Nie pozwolę, by to mnie powstrzymywało przed próbowaniem nowych rzeczy i robieniem tego, co chcę. Niektórym to może się nie podobać. Ale pewne jest to, że porażka nastąpi, jeśli przestaniesz próbować.

Sprawdź też
MC Silk

Napisał Flavor Flav na X po swoim występie

Czytajcie więcej na temat rapu z USA tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone