Czytasz
Francja, Hiszpania, Włochy… Didżejski eurotrip w drugim ogłoszeniu Undercity 2019

Francja, Hiszpania, Włochy… Didżejski eurotrip w drugim ogłoszeniu Undercity 2019

Undercity

Sympatycy elektronicznych brzmień! Drugiego listopada powinniście zameldować się na warszawskim Torwarze. To data kolejnej edycji miejskiego festiwalu Undercity.

Festiwal znany jest z intensywnej zabawy, gwarantowanej przez prawdziwych muzycznych wyjadaczy. Ale co najważniejsze – do ogłoszonych w maju artystów, dołączyła właście całkiem pokaźna DJ-ska gromadka! W line-upie Undercity znajdziemy teraz także I Hate Models, Oscara MuleroEnrico Sangiuliano, John Digweed i Karotte. 

Sangiuliano zaczynał na nielegalnych imprezach we Włoszech, jednak sprawnie trafił do czołówki najbardziej rozpoznawalnych europejskich DJ-ów, zaliczając po drodze takie wytwórnie jak Gem Records czy Drumcode. Zapewni rytmiczne, głębokie techno-doznania, podobnie jak pochodzący z Hiszpanii Oscar Mulero.   

Od znacznie mocniejszych przeżyć specjalistą jest natomiast uwielbiany przez polską publiczność I Hate Models. Trance, acid, industrial i sprawne lawirowanie między gatunkami, to znaki rozpoznawcze Francuza. Poza tym na żywo zawsze staje on na wysokości zadania, dlatego ten secik zaliczymy na sto procent. 

Sprawdź też
Sega Bodega

Spójrzmy na wszystkich dotychczas poznanych artystów Undercity i do zobaczenia na Torwarze!

Apollonia / Enrico Sangiuliano / Etapp Kyle / I Hate Models / John Digweed / Karotte / Kittin / Oscar Mulero / Rebekah / Steffi

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone