Czytasz
FukaJ rusza w tour! Gdzie zobaczymy koncerty rapera?

FukaJ rusza w tour! Gdzie zobaczymy koncerty rapera?

Fukaj tour

Cztery lata przygotowań, jedna trasa, czyli TO WSZYSTKO TO TYLKO TOUR. FukaJ odwiedzi łącznie aż dziewięć miast, by zagrać utwory z albumu PRELUDIUM, który współtworzył Charlie Moncler.

FukaJ on tour stało się faktem, więc długo oczekiwany projekt wreszcie zawita do waszego miasta. Słyszy się, że można opuścić szczecińskie Gumieńce, ale Gumieńce nigdy nie opuszczą człowieka. Zobaczymy, jak to się sprawdzi w praktyce, bo trzeba pamiętać, że raperzy z okolic Szczecina już nie raz, nie dwa zachwycali polski hip-hop. Dlaczego nie miałoby tak być i tym razem?

Fukaj tour

Przyszłość SBM Label?

FukaJ, obok takich postaci jak Nypel, Jacuś czy Michał Anioł, reprezentują nową falę SBM Label. Po tym, jak wytwórnię opuścili na przykład BedoesJan-Rapowanie czy ostatnio Beteo, przyszłość wydawnictwa spoczywa między innymi na barkach tej nowej gwardii. Ekipa przeżyła też wewnętrzne rozłamy i konflikty. Wielu obserwatorów wróżyło wręcz upadek wydawniczemu gigantowi. Czy SBM z nowymi graczami, takimi jak FukaJ, sprosta oczekiwaniom? Przejdźcie się na jego koncert i sami się przekonajcie!

Bilety na TO WSZYSTKO TO TYLKO TOUR znajdziecie tutaj

Raper zjedzie ze swoim nowym materiałem praktycznie cały kraj. Trasa zacznie się w Krakowie już 6 października i będzie trwać aż do końca listopada. Zwieńczeniem tej przygody FukaJa z koncertowaniem będzie występ w Warszawie. Ponadto PRELUDIUM będzie można usłyszeć na żywo w Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Lublinie oraz Katowicach.

Sprawdź też
Guzior tracklista

Fukaj tour

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone