Czytasz
Jeszcze nie byliście w Galaxy Playground? Macie ostatnią szansę

Jeszcze nie byliście w Galaxy Playground? Macie ostatnią szansę

Jeszcze tylko do 29 kwietnia możecie korzystać z prawdopodobnie najbardziej fotogenicznej przestrzeni w stolicy. Mowa oczywiście o Galaxy Playground.

Ekscytujące scenografie, trójwymiarowe mappingi, wysokiej jakości dźwięk. Wizyta w przestrzeni Samsunga przy Chmielnej 18 to doświadczenie nie z tej Ziemi. Chociaż z zewnątrz łatwo ją przeoczyć – kryje się bowiem na podwórzu jednej z kamienic – na pewno nie chcecie jej przegapić.

Galaxy Playground

Design i rozrywka

Na miejscu czeka nas Was 8 różnorodnych stref, wypełnionych po brzegi nowoczesnym designem. Innymi słowy, Samsung zadbał o idealne tło do kreatywnych fotografii i video, które wrzucicie na Instagrama czy TikToka. Tunel bez końca, neony, zabawa z grawitacją – to 3 z kilkunastu możliwości, jakie z pewnością zainspirują Was do twórczej ekspresji. To jednak tylko początek atrakcji, jakie przewidzieli twórcy Galaxy Playground.

Koncerty, filmy i warsztaty

Od lutego na miejscu można było spotkać swoich ulubionych artystów i artystki. Część zagrała tutaj kameralne koncerty, inni poprowadzili intensywne warsztaty filmowe i fotograficzne. W przestrzeni rozgościł się też Żabson, który nagrał tu klip do Kocham Cię z udziałem wokalistki / fotografki / reżyserki god.wifi.

Dalej mało? To co powiecie na pop-up z opcją customowania swojego sprzętu? Samsung daje Wam możliwość zdobycia limitowanych naklejek do personalizacji smartfonów Galaxy oraz współtworzenia niepowtarzalnej instalacji artystycznej.

Sprawdź też

Galaxy Playground

Wizyta w Galaxy Playground

Za wstęp do Galaxy Playground nie zapłacicie ani złotówki. Nie musicie też niczego rezerwować, o ile nie planujecie udziału w wydarzeniach zamkniętych. Przestrzeń będzie otwarta jeszcze tylko do 29 kwietnia 2023 roku w godzinach:

  • środa-piątek: 15:00-21:00
  • sobota: 12:00-21:00
  • niedziela: 12:00-16:00

Wstęp na kameralne zamknięte eventy wymaga uprzedniej rejestracji.

Więcej informacji na stronie Samsung.com

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone