Czytasz
Mamy wyczekiwany powrót – Gedz wydał nowy singiel!

Mamy wyczekiwany powrót – Gedz wydał nowy singiel!

Gedz nowy singiel

Ostatnie tygodnie to czas powrotów w polskiej rap-grze. Okazuje się, że końcówka lata sprzyja nie tylko Taco, ponieważ na muzyczne salony powrócił również Gedz, który właśnie przedstawił swój nowy singiel.

Czekali fani

Fani Gedza mogli być już spragnieni dostawy nowych wersów od swojego idola. Choć ostatnie wydawnictwo muzyka pojawiło się w 2021 roku, to było w pełni instrumentalne. Wreszcie dostaliśmy jednak nowy kawałek zatytułowany Introsapiens.

Najwierniejsi obserwatorzy Gedziuli już kilka dni przed publikacją singla mogli przeczuwać, że coś wisi w powietrzu, a wszystko z powodu wiadomości, które artysta wysyłał za pośrednictwem kanału nadawczego. Co więcej, wszyscy zgromadzeni na owym kanale otrzymali informacje o przedpremierowym spotkaniu z raperem zorganizowanym wraz w Kinguin Esports Lounge, czyli gamingowym miejscu, które coraz chętniej zwraca się ku wydarzeniom muzycznym. Właśnie w ten sposób Gedz rozpoczął promocję swojej najnowszej płyty, o której wspominał już przy okazji koncertu na Rapstacji – pozostało jeszcze wydać nowy singiel. Słuchacze zostali poinformowani, że krążek jest już skończony.

Bilety na najlepsze koncerty rapowe znajdziecie tutaj

Gedz wydał nowy singiel, a poprzeczka wisi wysoko

Kiedy w 2019 roku Gedz wydał swój album pod tytułem Bohema, większość słuchaczy polskiego rapu stwierdziła, że artysta wyprzedził o kilka lat polską scenę. To właśnie z tej płyty pochodzą znane kawałki takie jak Kosmita, Bali, czy Równowaga. Sukces tego wydawnictwa był na tyle duży, że fani spragnieni nowej muzyki od rapera mają nadzieje na coś, co będzie równie dobre lub nawet lepsze. W związku z tym nie można ukrywać, że muzyk sam zawiesił sobie bardzo wysoką poprzeczkę. Jeśli chodzi o premierę nowego krążka to niestety – na bardziej szczegółowe informacje musimy jeszcze poczekać.

Sprawdź też
TV Girl

Patrząc na sytuację, która rozgrywa się w polskim rapie, trzeba przyznać, że jeśli artyści chcą dotrzeć do jak największej ilości słuchaczy, to muszą postarać się o to trochę bardziej niż zwykle. Wszystko dlatego, że uwaga słuchaczy jest skupiona na sporej ilości wyczekiwanych premier. Fani polskiego rapu mogą przebierać między Matą, Taco czy PRO8L3MEM, a teraz do tego grona dołączył jeszcze Gedz. Będzie czego słuchać!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone