Czytasz
Członek legendarnego Wu-Tang Clan w Polsce! Ghostface Killah przyjedzie do Warszawy

Członek legendarnego Wu-Tang Clan w Polsce! Ghostface Killah przyjedzie do Warszawy

Ghostface Killah Wu-tang Clan Progresja Going. bilety koncert

Mamy tu jakichś fanów truskulowego rapu? Ghostface Killah wpadnie do Polski na jedyny koncert, a my mamy bilety!

Ghostface Killah zagrał w tym roku na lutowym SnowFeście, a teraz przyjedzie do Warszawy na jedyny klubowy koncert. Amerykański raper będzie promował swój nadchodzący album GhostfaceKillahs, który ukazał się na rynku początkiem września. My się jaramy!

Od początku związany z legendarnym składem Wu-Tang Clan. Swoją solową karierę Ghostface rozpoczął w 1996 roku. W ciągu tych 23 lat nagrał kilkadziesiąt studyjnych albumów – solo i w collabo (m.in. z BadBadNotGood, MF Doomem, J Dillą czy Czarfacem). Co ciekawe, Dennis Coles ma na swoim koncie całkiem sporo epizodów aktorskich. Występował m.in. w pierwszym Iron Manie czy u Woody’ego Allena. A to ci talent.

Najnowszy album tego charakterystycznego rapera ukazał się na rynku 13 wrześni, zawiera 14 tracków, na którym udzielają się wielu gościu – Capadonna, Eamon (!?), Sun God czy Method Man to część z nich. Krążek zebrał głównie pozytywne recenzje, co pokazuje, że Nowojorczyk wciąż jest w wysokiej formie.

Sprawdź też

Obecność jakiegokolwiek członka Wu-Tangu zawsze wzbudza w naszym kraju spore emocje. Mamy nadzieję, że Ghostface Killah dowiezie show na najwyższym poziomie. Kiedy? 18 listopada w stołecznej Progresji.

Bilety na koncert Ghostface Killah dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone