Czytasz
Going. aMORE – w lutym wypływamy w rejs statkiem miłości

Going. aMORE – w lutym wypływamy w rejs statkiem miłości

Bliskość. Troska. Czułość. Tęsknota. Poczucie odpowiedzialności. Pożądanie. Tajemnice. Seks. W lutym przyjrzymy się różnym odcieniom miłości.

Dzień dobry, uszanowanko! Tu redakcja Going. MORE. Ponieważ w lutym z każdej strony będzie nas atakować serduszkowe tsunami, postanowiliśmy pójść o krok dalej. Nazwa zobowiązuje. Chcemy WIĘCEJ – i dla nas, i dla Was. Będziemy zatem spoglądać na pojęcie miłości z różnych perspektyw. Rozkminiać, szukać, pytać. Co oznacza we współczesnym świecie? Jak na nas wpływa na co dzień? Za czym tęsknimy, gdy nikt nie patrzy?

POV: dopiszmy „a” przed „MORE”, co może się wydarzyć?

Każda osoba redakcyjna zmierzy się z hasłem aMORE zgodnie ze swoim sercem i czuciem. Pogadamy o tym, jak miłość napędza sztukę, jak przenika nasze relacje z przyrodą, jakimi poza-ludzkimi językami możemy ją komunikować. Będzie też o filmach (nie tylko porno), książkach (nie tylko romansach) i muzyce (nie tylko love songach) i seksie (po prostu). Co jeszcze? Śledźcie nas przez cały miesiąc pod hasłem:

Going. aMORE

Psst, chcecie zaskoczyć kogoś wyznaniem walentynkowym, które opublikujemy na naszym Instagramie? Świetnie się składa, bo właśnie wystartowała akcja Going. In Love. Spośród wszystkich wyznań jedno nagrodzone zostanie voucherem do wykorzystania na wspólne wyjście.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone