Czytasz
Gotowi na święto breakdance’u w Krakowie? Nadchodzi Red Bull BC One

Gotowi na święto breakdance’u w Krakowie? Nadchodzi Red Bull BC One

Red Bull BC One

Red Bull BC One to jeden z najważniejszych eventów breakdance’owych w tym roku. Zapisy do konkursu jeszcze trwają!

Red Bull BC One rozpoczyna 2024, który będzie wyjątkowo ważny dla świata breakingu. Tym razem inicjatywie towarzyszą szczególnie okoliczności. Po wydarzeniu w Krakowie, a jeszcze przed finałem światowym Red Bull BC One w Rio de Janeiro, breakdance zyska status dyscypliny olimpijskiej na igrzyskach w Paryżu. Trudno o lepszą okazję do promowania breakingu na świecie.

Wiele osób nie rozumie istoty breakingu. Osoby postronne często zastanawiają się, co tak naprawdę robimy. Breaking zawsze był poza głównym nurtem, ale obecność na igrzyskach olimpijskich może zwiększyć zainteresowanie tą formą sztuki.

Wypowiedział się dla Red Bulla B-Boy Zawisza

Nadchodzą ekscytujące chwile dla tancerzy, fanów breakingu i kultury hip-hopowej, z której ów taniec się wywodzi. Pierwszym kluczowym wydarzeniem jest właśnie Cypher w Krakowie, zaplanowany, na 3 marca. Wciąż można pojawić się tam zarówno jako widz, jak i jako uczestnik!

Łapcie bilety!

Wyjątkowa okazja dla wszystkich entuzjastów breakingu

Krakowski cypher to eliminacje prowadzące do najbardziej prestiżowego wydarzenia w świecie breakingu. W trakcie Red Bull BC One World Final odbywają się konkurencje breakdance’u jeden na jeden. Zwycięzcy polskiego etapu w Krakowie będą mieć zaszczyt reprezentować nasz kraj na światowej scenie w Rio de Janeiro.

Sprawdź też
MC Silk

W zeszłym roku na szczyt wspięli się B-Boy Kangur i B-Girl Paulina, zdobywając możliwość wystąpienia w wielkim finale w Paryżu. Pomimo wszelkich starań, nie przeszli przez ostatni etap kwalifikacji we Francji (znany jako Last Chance Cypher) aby zakwalifikować się do Światowego Finału. Kibicujemy więc naszym reprezentantom w nadchodzącym World Final, mając nadzieję na ich sukcesy.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone