Czytasz
Olsztyn Green Festival dopiął swego. W line-upie jedne z największych polskich gwiazd!

Olsztyn Green Festival dopiął swego. W line-upie jedne z największych polskich gwiazd!

Podsiadło Olsztyn Green Festival

Do najbardziej zielonego wydarzenia muzycznego tego roku dołączają dwaj czołowi popowi artyści. Na Olsztyn Green Festival wystąpią tuzy polskiej muzyki.

Olsztyn Green Festival, poza niepowtarzalną lokalizacją, słynie też z niebywałego eklektyzmu muzycznego. Dziewiąta edycja wydarzenia odbędzie się w weekend 11-13 sierpnia 2023 roku nad Jeziorem Ukiel w Olsztynie.

Lokalizacja nie jest przypadkowa. To ewidentnie najbardziej zielony punkt na festiwalowej mapie naszego kraju. Poza ujmującą zielenią magiczne tło całego terenu maluje tam wszelka natura. Na dużym obszarze festiwalu rozpościera się urokliwe jezioro, a także las. Wszystko kwitują zaś zachody słońca, których nie da się zapomnieć. Kontakt z naturą i dobrą muzyką oraz relaks nad wodą to synonimy spędzania czasu na Green Festivalu.

Dawid Podsiadło na Olsztyn Green Festival

W programie rozplanowane są w tym momencie 24 koncerty. W line-upie znajduje się crème de la crème polskiej muzyki alternatywnej, popowej, elektronicznej i hip-hopowej. Są jednak takie ogłoszenia, które muszą wprawić w osłupienie nawet festiwalowych bywalców. Rzadko zdarza się bowiem, żeby organizatorzy wydarzenia mogli ogłosić u siebie takiego giganta jak Dawid Podsiadło – a tak się właśnie stało na Olsztyn Green Festival! Dodajmy do tego, że na scenie pojawi się również Krzysztof Zalewski śpiewający Niemena, a dostaniemy coś naprawdę wyjątkowego.

Sprawdź też
Szef spotify

Co więcej, do dyspozycji uczestników jest też ogrom rozmów z artystami, aktywistami i naukowcami o ratowaniu planety czy warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych. To tylko kilka powodów, aby pojawić się tutaj w sierpniu. Jeśli chcecie wiedzieć jeszcze więcej o wydarzeniu, to zarówno informacje, jak i bilety znajdziecie poniżej.

Złap bilety tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone