Czytasz
Szczyl, Natalia Przybysz, Bracia Kacperczyk i Clock Machine w Hype Park!

Szczyl, Natalia Przybysz, Bracia Kacperczyk i Clock Machine w Hype Park!

Juwenalia

Krakowski Hype Park po raz kolejny przyciągnie w lato miłośników dobrej muzyczki.

Started from the SBM STARTER, now he here. Od udziału w akcji organizowanej przez SBM Label minąło około półtora roku. Dokładnie tyle czasu potrzebował Szczyl, aby wspiąć się na 1. piętro rapowego mainstreamu i wypuścić album Polska Floryda. Historia, jakiej można pozazdrościć – tak, ale to nie byle fart czy szczęśliwe zrządzenie losu. Autor Bandy był odpowiednią osobą we właściwym miejscu. Szczyl wjechał na scenę na pełnej i udowodnił swoimi pierwszymi kawałkami, że w jego wokalu drzemie moc, która może rządzić radiowymi stacjami i nabijać miliony odtworzeń. A potem jedynie to potwierdził.

Bracia Kacperczyk to propozycja dla fanów rapu, którzy nie boją się eksperymentów. Reprezentanci SBM potrafią porwać do tańca i podnieść poziom adrenaliny energetycznymi riffami. Ich twórczość to doskonały przykład na to, że polska scena jest w stanie iść krok w krok ze światowymi artystami eksplorującymi najnowsze muzyczne trendy. Koncerty Braci Kacperczyk to totalnie nieprzewidywalna i ekscytująca jazda bez trzymanki. Takich trzech jak ich dwóch nie ma ani jednego. Po prostu.

Za mało alternatywy? Bez obaw. Na ratunek śpieszy zespół Clock Machine. Przygotowujący się do wypuszczenia swojej pierwszej solowej płyty Igo powróci na scenę z ukochanym przez fanów projektem, aby zagrać największe hity formacji.

ZA MAŁO ALTERNATYWNIE?! Co powiecie na prawdziwą divę polskiej sceny alternatywnej, czyli Natalię Przybysz? Jej utwory to prawdziwy balsam dla duszy i uszu. Wokalu Przybysz nie idzie pomylić z żadnym innym (nawet jej siostry). Jej utwory jeszcze długo rządzić będą na plejlistach z wyszukanymi perełkami polskiej muzyki rozrywkowej. I trudno się temu dziwić.

Sprawdź też
Sara James Szczyl

Serię koncertów otwierają Clock Machine, którzy wystąpią 9 czerwca. Szczyl pojawi się na Kamiennej 16 czerwca, Natalia Przybysz 23 czerwca, a tydzień później cykl zamknie występ Braci Kacperczyk.

Koncerty gwiazd w Hype Park – kup bilety

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone