Czytasz
Imprezka u Jakuba Grabowskiego i but Alberto na twarzy Maciasa

Imprezka u Jakuba Grabowskiego i but Alberto na twarzy Maciasa

Polski hip-hop jak zwykle zaowocował nam w masę niecodziennych wydarzeń. Odbyła się nie lada imprezka u Jakuba Grabowskiego. Na High League jak zwykle odwaliły się spore dymy. Zapraszamy na kolejny raprzegląd spod szyldu trochę Quebo, trochę tamtego.

Jakub On Stage rozkręcił domówkę

Jakiś czas temu Jakub Grabowski ogłosił konkurs. Zarządził, że gdy licznik na jego nowym Instagramie wybije 50 000, zrobi losowanie. Zwycięzcy zostaną zaproszeni do niego na domówkę. Jak powiedział, tak zrobił. W rezultacie, po krótkim czasie u Jakuba Grabowskiego zawitali zaproszeni goście i wydarzyła się nie lada imprezka. Były chipsy, krakersy, piwko i granie w kalambury.

Imprezka u Jakuba Grabowskiego

Bomba na banie, kończymy balet

Na kolejnej konferencji High League, tak jak na każdej konferencji freakfightowej, coś się musiało odwalić. Tak oto, po mocnej wymianie zdań, Alberto zaatakował Maciasa z grupy White Widow i wywalił mu bombę na banię. Jakie życie taki rap, jak mawiał klasyk. W Internecie zawrzało. Nie tylko z powodu samej akcji, ale też przez niesprawiedliwość całej sytuacji. Widzowie zarzucają organizatorom konferencji, że Alberto był na uprzywilejowanej pozycji. Jako, że jest pupilem Malika, ochroniarze nie zatrzymali go w trakcie ataku na Maciasa. Natomiast kolegów Maciasa, którzy biegli mu na pomoc natychmiast spacyfikowano i nie dopuszczono do Alberto.

Ponadto, ten konflikt ma jeszcze sporo innych odnóg – Alberto zarzucił Maciasowi rasizm za nazwanie go małpą, co również spotkało się z mieszanym odbiorem. Ostatecznie High League zobowiązało się wymierzyć karę finansową w Alberto. Całość śmierdzi mocną ustawką i stronniczością na korzyć Alberto. Tak czy inaczej, w Internecie aż huczało od komentarzy na temat całej akcji.

Imprezka u Jakuba Grabowskiego

Mata dołączył do klubu LKS Tajfun Ostrów Lubelski

Imprezka u Jakuba Grabowskiego

Niespodziewanie Mata został zawodnikiem i honorowym kibicem klubu LKS Tajfun Ostrów Lubelski. Jak widać, kampania wyborcza trwa w najlepsze. W notce prasowej możemy przeczytać: Jak Matczak zaaklimatyzuje się w nowym klubie, który stanowić będzie pierwszy szczebel w jego piłkarskiej karierze? Czas pokaże – sam zawodnik jest na razie pełny optymizmu i podekscytowany możliwością widnienia na oficjalnej liście zawodników LKS Tajfun. Czy ekscytację te podzielą kibice i koledzy a drużyny? Tego życzymy Matczakowi. To bardzo sympatyczne, że LKS Tajfun wspiera takich młodych, nieznanych artystów, jak Mata!

Sprawdź też
OKI koncerty

Premierowe duety!

W przeciągu ostatniego tygodnia wpadło sporo mocnych premier rapowych. Tak się złożyło, że każdy z nich był owocem współpracy dwóch artystów. Tak o to otrzymaliśmy utwór Pezeta z Natalią Szroeder, o którym pisaliśmy tutaj. Co więcej, niedawno wpadło również wspólne dzieło dwóch członków Chillwagonu, Kizo i Reto, o którym napisaliśmy tutaj. Żeby tego było mało, wśród gorących premier ostatnich dni pojawiła się również piosenka Guziora z Vito Bambino. Słuchacze otrzymali więc zatrzęsienie rapowych atrakcji!

Imprezka u Jakuba Grabowskiego to tylko czubek góry lodowej tego, co odwala. Obczaj inne teksty o jego poczynaniach.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone