Czytasz
Reprezentanci Involve Records przejmują w sobotę Smolną!

Reprezentanci Involve Records przejmują w sobotę Smolną!

Involve
10 marca w klubie Smolna odbędzie się kolejne wydarzenie w klimatach mocniejszych odmian muzyki elektronicznej. Tym razem do Warszawy przyjadą reprezentaci cenionej wytwórni Involve Records, czyli Regal, Boston 168 w wersji live i Exilles.

Po wielu świetnych występach przedstawicieli sceny techno, takich jak Jeff Mills, Rodhad i Len Faki, warszawski klub Smolna w swoich murach będzie gościł producentów i DJ-ów związanych ze znaną wytwórnią Involve Records. To tam swoje produkcje wydają m.in. Regal, Boston 168 oraz Exilles i właśnie te trzy projekty będą reprezentować Involve w Warszawie.

Fanów elektroniki czeka więc święto muzyki techno i brzmień acid, ale to nie jedyne nurty, które będzie można usłyszeć tej nocy, ponieważ klub Smolna na to wydarzenie otwiera wszystkie swoje przestrzenie. Poza mocniejszą elektroniką na głównej scenie, na Patio, za sprawą Toma Palasha, Subcode’a i Propana można będzie posłuchać cieplejszych i energetycznych brzmień house, a w Dżungli zatańczyć do różnorodnej, tanecznej selekcji Eltrona, czyli specjalisty w rozgrzewaniu parkietów od wielu lat.

Line-up:

Smolna:

Regal

Boston 168 live

Exilles

Blazej Malinowski

Terstin

Patio:

Sprawdź też
rave

Tom Palash

Propan

Subcode

Dżungla:

Eltron extended set

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone