Czytasz
Jacuś w SBM Label? Dzieje się w wielkiej polskiej wytwórni rapowej

Jacuś w SBM Label? Dzieje się w wielkiej polskiej wytwórni rapowej

Jacuś w SBM

Jacuś znalazł się w roasterze SBM Label. Czy takie działania wydawnicze są nielegalne? To sugeruje tytuł jego najnowszego singla wydanego pod szyldem wytwórni Solara i Białasa. Co więcej, to nie koniec ruchów transferowych wokół SB Maffiji.

Jacuś w SBM Label stał się faktem. Pierwsze powiązanie rapera z SB nastąpiło niedawno przy okazji projektu Hotel Maffija 3. Wówczas pojawił się gościnnie w kilku utworach i szybko przekonał fanów, że pasuje do tej ekipy. Jak widać, mogło to być coś w rodzaju testu i szybkiego reality checku, czy rzeczywiście nadaje się na bycie kolejnym raperem w szeregach wytwórni.

Najwyraźniej wszystkie egzaminy Solara zostały zdane. Długo nie trzeba było czekać i otrzymaliśmy pierwszy singiel. Nielegalne wleciało na kanał SBM. Zarówno za nawijkę, jak i za bit odpowiada rzecz jasna Jacuś. Teledysk wyreżyserował natomiast Jacek Pala, czyli… Jacuś.

To jednak nie koniec wydawniczych niespodzianek, jeśli chodzi o SBM. Ledwo dowiedzieliśmy się o nowo zakontraktowanym artyście, a już pojawiła się kolejna zaskakująca informacja. Beteo, raper związany z SBM Label niemalże od samego początku, opuścił szeregi wytwórni jakiś czas temu szeregi wydawnictwa. Artysta zapowiedział wczoraj nowe wydawnictwo o tytule Free Shooter. W opisie widnieje tajemnicze 2/3/4-8-2023. Najważniejsze info jednak padło zaraz po tym: \najnowszy album wyda w Warner Music Poland.

Sprawdź też
Tede Wujek Samo Zło

Więcej o polskim rapie przeczytacie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone