Czytasz
Powrót King Krule’a, wysyp rapowych ogłoszeń i premierowy urodzaj. Jak minął nam ten tydzień?

Powrót King Krule’a, wysyp rapowych ogłoszeń i premierowy urodzaj. Jak minął nam ten tydzień?

King Krule Going. tydzień Sokół Taco Hemingway

Co przyniósł nam drugi styczniowy tydzień? Ogłoszenia koncertowe, zapowiedzi nowych albumów i weekendowe wydarzenia, na których wypada się pojawić.

Co prawda, styczeń nie jest miesiącem wyjątkowo obfitym w duże koncerty i głośne wydarzenia. Początek tego miesiąca wyglądał jednak całkiem przyzwoicie, szczególnie pod kątem newsów i nowości. Zebraliśmy wszystko w jednym miejscu, enjoy!

Najważniejsze koncertowe ogłoszenia

Główne role w ogłoszeniowym serialu odgrywały trasy i koncerty hip-hopowe. Najważniejszym wydarzeniem ubiegłego tygodnia był bez wątpienia news o Eskimo Tour Sokoła. Doświadczony artysta wyruszy w trasę już w marcu, a bilety trafią do sprzedaży 22 stycznia. Kolejne gigi ogłaszał sukcesywnie OKI, a niespodzianką była z pewnością informacja o sierpniowym występie Taco Hemingwaya w nadmorskiej miejscówce Letnie Napięcie.

Co jeszcze? Dwa koncerty Agnes Obel w Polsce (Warszawa i Gdańsk), kilka imprezek organizowanych przez Unsound i Nyege Nyege, start sprzedaży biletów na festiwale: Glivitune, Fryderyk i Salt Wave, a także mini-trasa rosyjskiego rapera Matranga.

Najciekawsze wideoklipy

Nowy epizod z cyklu Colors, w którym wystąpił rewelacyjny Maxo Kream. Zapowiedź kolejnego albumu King Krule’a w postaci utworu i klipu (Don’t Let the Dragon) Draag On, nowości od Mlodego Yerby, Maty, Smokepurpa i Denzela Curry’ego, a także od Ufo361. Dzieje się!

Kilka koncertów weekendu, na których trzeba być

Sprawdź też
słowa rap

We Wrocławiu wpadajcie na Kamp! Live, w Sosnowcu i Poznaniu wystąpi Zeamsone, a w Warszawie m.in. Kasai czy Tommy Four Seven. Wybór jest szeroki i na pewno znajdziecie coś dla siebie!

A Wam jak zleciał ten czas?


Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone