Czytasz
Jak Robert Lewandowski przygotowuje się do meczu? Słucha tego polskiego rapera

Jak Robert Lewandowski przygotowuje się do meczu? Słucha tego polskiego rapera

Robert Lewandowski Żugajka

Robert Lewandowski ujawnił utwory, przy których przygotowuje się do meczu. Jeden polski artysta jest w każdym zestawieniu piłkarza.

Szybkie strzały

Jako sponsor FC Barcelony Spotify regularnie zadaje Robertowi Lewandowskiemu pytania związane z muzyką. Tym razem platforma poprosiła gwiazdę hiszpańskiego klubu i reprezentacji Polski o wskazanie trzech piosenek, które najlepiej przygotowują go do meczu. Jego wybory to Mirrors Justina Timberlake’a, No Limit grupy 2Unlimited oraz Billy Kid ReTo.

Co ciekawe, Lewy często wymienia tego ostatniego jako jednego ze swoich ulubionych artystów. To wybór, który może być dla wielu zaskakujący, ale pokazuje zróżnicowane gusta muzyczne zawodnika.

Dżem z Quebonafide, no i Shakira. Oto playlista Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski na Spotify

W zeszłym roku piłkarz podzielił się playlistą składającą się z 54 utworów. Na jej szczycie znajduje się od zawsze ReTo, a następnie pojawiają się takie kawałki jak Duże oczy Smolastego, Candy Quebonafide i Klaudii Szafrańskiej czy Jak długo jeszcze Kamila Bednarka. Obok polskich artystów na liście można znaleźć utwory takich wykonawców jak Shakira, Ed Sheeran, Justin Timberlake, Justin Bieber, Chris Brown, Black Eyed Peas czy Usher.

Na Instagramie Lewandowski również udostępnił zrzut ekranu ze swojego Spotify Wrapped. Dzięki temu można było się dowiedzieć, jakie gatunki muzyki dominowały w słuchawkach kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski. Okazało się, że najczęściej słuchanym gatunkiem było Urbano Latino, na drugim miejscu znalazł się Pop, a trzecie zajął Rap. W relacji pojawiła się także Bachata, zajmując czwarte miejsce. Warto zauważyć, że żona napastnika Barcelony, Anna Lewandowska, również nie ukrywa swojej miłości do tego gatunku muzyki.

Sprawdź też
Znowu Tony SBM Starter

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone