Czytasz
Jason Momoa idzie w muzykę. Ma już na koncie covery Metalliki

Jason Momoa idzie w muzykę. Ma już na koncie covery Metalliki

Jason Momoa

ÖOF TATATÁ to grupa muzyczna, którą założył Jason Momoa. Na jej koncertach można przypomnieć sobie klasykę cięższych brzmień.

Od kin do klubów

Jason Mamoa to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci w Hollywood. Aktor jest znany z ról w popularnych produkcjach takich jak Aquaman, Conan barbarzyńca czy Gra o tron. W ostatnich latach zasilił także obsadę kultowej serii Szybcy i wściekli, a także Diuny, która szybko okazała się kinowym przebojem. Mimo bycia zajętym spróbował też swoich sił w występach muzycznych.

Debiutancki koncert zespołu ÖOF TATATÁ odbył się w kwietniu tego roku. Już wtedy było wiadomo, że w repertuarze usłyszymy to, co aktor kocha najbardziej, czyli mocną, gitarową muzykę. W trakcie występów w Los Angeles odbiorcy mogli posłuchać dobrze znanych kawałków stworzonych przez legendarne zespoły takie jak Black Sabbath czy Metallica.

Terry Gilliam kręci oburzający film. Chce, żeby Johnny Depp był Szatanem

Jason Momoa: ukłon w stronę największych

Oprócz Metallici i Black Sabbath członkowie zespołu wzięli na tapet dyskografię takich legend jak Led Zeppelin, Jimi Hendrix czy Stevie Nicks. Warto wspomnieć, że występy ÖOF TATATÁ to nie tylko starannie dobrany repertuar, ale również goście, którzy niespodziewanie pojawiają się na scenie.

Sprawdź też
Tom Hanks Here

Podczas pierwszych koncertów do muzyków wykonujących kolejne numery dołączył DB Weiss, czyli współtwórca wspomnianej Gry o tron. Wcześniej w towarzystwie Jasona i jego przyjaciół pokazał się również Jack Black. Trzeba przyznać, że aktor i jego kumple z ÖOF TATATÁ mają rozmach!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone