Czytasz
JIMEK & Goście już wkrótce zawitają w Chorzowie

JIMEK & Goście już wkrótce zawitają w Chorzowie

Po zeszłorocznym koncercie na lotnisku Bemowo, wydawało się, że JIMEK, orkiestra i przekrój twórców, związanych z polską sceną hip-hopową, wspięli się na sam szczyt. W tym roku celują jednak jeszcze wyżej. W tej drodze towarzyszy im Bank Pekao S.A. 

Kolejna odsłona Historii Polskiego Hip-Hopu odbędzie się już 16 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie. To jedna z najważniejszych przestrzeni eventowych w Polsce, która świadkowała niezapomnianym wydarzeniom kulturalnym i sportowym. Do tej listy ma szansę dopisać się także zbliżające się spotkanie z JIMKIEM. 

W porównaniu z poprzednią edycją, line-up raperów i raperek został uzupełniony o lokalnych śląskich twórców, uznanych artystów, aktywnych od kilku dekad oraz całkiem nowe nazwiska, które zdążyły już odcisnąć swoje piętno na gatunku. Swoją obecność potwierdzili m.in.: Fenomen, Fisz, Grammatik, Kaliber 44, Molesta, Onar, O.S.T.R, Otsochodzi, Pezet, Płomień 81, Szczyl, Tede, Young Leosia, Jajonasz i Fu. Wokalistom towarzyszyć będzie legendarny skład Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Do fascynującego brzmienia, plasującego się na styku beatów i muzyki poważnej, dodajcie dopracowane światła i unikatową energię. Wszystkie te elementy mogą wynieść publiczność na inną orbitę. Czy tak będzie i tym razem – to zależy także od Was i ilości decybeli, jakie wydobędą się z rozśpiewanych gardeł. 

Bank Pekao S.A. zaangażował się w sponsoring koncertu z kilku powodów. Zależy mu przede wszystkim na budowaniu więzi z młodymi ludźmi, zachęcając ich do czerpania radości z życia, w tym również z uczestnictwa w wyjątkowych wydarzeniach kulturalnych. Jako ich mecenas, Bank czuje dumę i satysfakcję z licznej publiczności na wystawach, w salach koncertowych i teatralnych. Co więcej, pod hasłem Jak nie teraz, to kiedy? Na później odkładaj tylko pieniądze! zachęca publiczność do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach. Melomanom oferuje promocje związane z otwarciem nowego konta z kartą muzyczną. Ponadto, dzięki dedykowanej personalizacji Wasz środek płatniczy może dosłownie wyrażać zainteresowania i pasje! 

,Bank Pekao niezmiennie zachęca młodych ludzi do ,,brania życia za rogi’’. Młodość to bowiem najlepszy czas na sprawdzanie, doświadczanie nowych rzeczy i poświęcanie się pasjom. Koncerty, festiwale są doskonałą okazją do poszerzenia horyzontów, dobrej zabawy i spędzenia czasu w gronie innych miłośników muzyki. Natomiast spersonalizowane produkty bankowe, tj. karta z wizerunkiem muzycznym, z pewnością sprawią, że wspomnienia z wydarzenia pozostaną w pamięci na dłużej’ – mówi Marta Szygenda, Dyrektor Departamentu Marketingu w Banku Pekao S.A.

Sprawdź też
taco hemingway

Nie tylko nazwa wydarzenia wskazuje na to, że 16 września dopiszemy kolejny rozdział Historii Polskiego Hip-Hopu. Szykujcie się na zaskakujące aranżacje, nostalgiczne spotkania z ulubieńcami sprzed lat i ekscytujące debiuty na chorzowskiej scenie. Mimo dekad swojego istnienia, rap stale przekracza granice swojego gatunku, łapczywie sięgając po coraz to nowsze brzmienia. Jesteśmy pewni, że dzięki nieskończonej kreatywności JIMKA ponownie polubi się z muzyką poważną. 

Kup bilety na koncert JIMEK & Goście: Historia Polskiego Hip-Hopu

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone