Czytasz
Terapia z Jorją Smith – artystka wyciska łzy w BBC Radio 3

Terapia z Jorją Smith – artystka wyciska łzy w BBC Radio 3

Jorja Smith, mat. promocyjne

Zanurz się w świecie kojącej muzyki orkiestrowej, fortepianu, instrumentów smyczkowych i kojących ścieżek dźwiękowych. Zadbaj o swój komfort, po prostu ucieknij z codziennego świata – zachęca piosenkarka Jorja Smith w opisie swojej nowej audycji “Tearjerker” (Wyciskacz łez) w BBC Radio 3. Dzisiaj czeka nas kolejny odcinek serii.

Z początkiem 2021 roku, a dokładnie od 19 stycznia, na antenie  BBC Radio 3 wystartowała audycja prowadzona przez Jorje Smith – wschodzącą gwiazdę brytyjskiej sceny soul, r’nb i pop. Utwór Blue Lights zapewnił 23-letniej artystce światowy rozgłos, Brit Awards i  występy m.in. na Openerze w 2019 roku. Główną intencją serii jest prezentacja uzdrawiającej, emocjonalnej muzyki. 

W pierwszym, dwuczęściowym odcinku piosenkarka skupia się na ulubionej muzyce inspirowanej smyczkami, prezentując selekcję utworów fortepianowych. Są to m.in. piosenki Kano, Laury Mvuli i Sade’a. Jorja wyznaje, że to utwory, które sprawiają, że czuje się „bezpiecznie”, a „jedwabisty wokal” przenosi ją w nowe, bardziej kojące przestrzenie.

Audycja na żywo jest do odsłuchu w soboty o tzw. 5 o’ clock (pamiętajcie, że w polskich realiach będzie to  godz. 18:00).

Podcasty są również do posłuchania dowolnego dnia, o dowolnej porze, przez 24 dni od daty emisji. W najbliższym odcinku, 23 stycznia tematem audycji będą poruszające fragmenty ze ścieżek dźwiękowych z epickich filmów, w tym No Time To Die Billie Eilish, Parting Gifts & New Horizons z Toy Story 4 i Stuff We Did z filmu Up.

Sprawdź też
Taylor Swift

Podcastów możecie posłuchać tutaj.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone