Czytasz
Katy Perry wkroczyła w nową erę. Jej album będzie się nazywać „143”

Katy Perry wkroczyła w nową erę. Jej album będzie się nazywać „143”

Katy Perry

Katy Perry wyda szósty album we wrześniu. Artystka zapowiada, że jej nowa muzyka będzie radosna i pełna miłości.

Czy dostaniemy futurystyczny album?

Przygotujcie się na wielkie show – napisała Katy Perry na Instagramie, zapowiadając nowy kawałek. Na okładkę singla sfotografował ją Jack Bridgland. Perry pozuje w białym bikini z futurystycznymi, robotycznymi nogami, stojąc na tle przypominającym galaktykę.

W dniu ogłoszenia artystka zamieściła na TikToku filmik zakulisowy filmik z sesji zdjęciowej z 15-sekundowym fragmentem swojego singla. Seksowna, pewna siebie / Tak inteligentna / Ona jest darem z nieba / Tak delikatna, tak silna – wyśpiewała. Woman’s World to pierwszy przedsmak 143, szóstego albumu studyjnego Amerykanki, który ukaże się 20 września. 

Prawa do albumów Katy Perry sprzedane. Kwota robi spore wrażenie

Katy Perry: wskazówki do nowego albumu

Już od pewnego czasu Katy Perry dawała subtelne wskazówki na temat nowego albumu. 13 kwietnia, podczas Breakthrough Prize 2024, pojawiła się w eleganckiej czarnej sukni z odkrytymi ramionami, trzymając przezroczystą szklaną torebkę. W torebce znajdował się mały zwój z napisem KP6: ŚCIŚLE TAJNE, co wywołało spekulacje w internecie. – Jeszcze nie stworzyłam albumu z miejsca, w którym czuję się naprawdę szczęśliwa i pełna miłości. Czasami artyści mówią, że to nudne, że chcesz tworzyć muzykę z trudniejszego miejsca, ale w rzeczywistości jest to bardzo jasne i radosne, czysta radość i zabawa, świętowanie i impreza. – stwierdziła amerykańska piosenkarka.

8 maja, dwa dni po Met Gali 2024, Perry zasugerowała zaś, że nowy projekt może pojawić się jesienią. Tak naprawdę jednak już w 2023 roku wokalistka zaczęła zapowiadać materiał. Na początku sierpnia, podczas jednego z jej występów w Las Vegas, powiedziała ze sceny: Jeśli nie kochałeś mnie w mojej erze Witness i Smile, to nie możesz mnie kochać w mojej erze KP6.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone