Czytasz
Keanu Reeves wraca do świata muzyki. Co chodzi mu po głowie?

Keanu Reeves wraca do świata muzyki. Co chodzi mu po głowie?

Keanu Reeves

Od teraz wszyscy fani starego rocka mają powody do radości. Zespół Dogstar, którego basistą jest Keanu Reeves, po 20 latach powróciła z nowym singlem oraz zapowiedzią albumu.

Wielki powrót

O tym, że zespół Dogstar wznowił swoją działalność, było wiadomo, bo członkowie uruchomili sociale i zaczęli regularnie publikować posty. Następnie przyszedł czas na pierwszy od dwudziestu lat występ. Odbył się on wiosną tego roku podczas jednego z amerykańskich festiwali muzycznych. Do tej pory muzycy nie zdradzali jednak żadnych szczegółów dotyczących powrotu. Na szczęście grupa nie kazała już dłużej czekać i wraz z publikacją singla pod tytułem Everything Turns Around przekazała informacje dotyczące nadchodzącego krążka.

Pierwszy od ponad dwudziestu lat album będzie nosić tytuł Somewhere Between the Power Lines and Palm Trees, a jego premiera jest planowana na 6 października. W międzyczasie ukazała się również tracklista płyty, z której wynika, że zapowiedziana płyta będzie zawierać 12 numerów.

Dogstar przekazuje pozytywną energię

Jak się okazuje, Dogstar (na czele z Keanu) przygotował dla fanów jeszcze jedną niespodziankę. To trasa koncertowa promująca płytę. Zacznie 10 sierpnia podczas koncertu w jednym z kalifornijskich miast. Docelowo zespół zagra aż 30 koncertów, a całość potrwa do połowy grudnia.

W informacjach prasowych członkowie zespołu przekazują, że są bardzo podekscytowani publikacją nowości. Podkreślają również, że Everything Turns Around to piosenka z letnim brzmieniem, która ma podnosić na duchu i przekazywać pozytywne emocje. Muzycy, nie kryjąc swojego entuzjazmu, wyznają, że nie mogą się doczekać, aż będą mogli zagrać ten numer na żywo.

Sprawdź też

Na koniec warto wspomnieć, ze zespół Dogstar rozpoczął swoją działalność na początku lat 90. To właśnie wtedy grupa zaczęła przykuwać coraz większe zainteresowanie mediów z uwagi na basistę, którym okazał się hollywoodzki aktor Keanu Reeves. W latach swojej aktywności formacja wydała dwa albumy studyjne, a premiera pierwszego z nich odbyła się w 1996 roku.

Bilety na najlepsze koncerty rockowe znajdziecie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone