Czytasz
Kendrick Lamar zaprezentował własny telefon. A gdzie nowa muzyka?!

Kendrick Lamar zaprezentował własny telefon. A gdzie nowa muzyka?!

Kendrick Lamar telefon

Firma pgLang, której właścicielem jest Kendrick Lamar, wprowadza na rynek telefon. Urządzenie dostępne jest w limitowanej liczbie 250 sztuk i powstało we współpracy z firmą technologiczną Light.

Kendrick Lamar i Dave Free są właścicielami marki pgLang, która puściła w obieg własny telefon. Organizacja zaprojektowała telefon komórkowy we współpracy z firmą technologiczną Light. Limitowana seria 250 urządzeń będzie dostępna w sprzedaży na stronie internetowej pgLang 2 listopada.

Udostępniono krótki filmik, na którym zaprezentowany jest pgLang for Light Phone. Co więcej, urządzenie nie zawiera przeglądarki internetowej ani kolorowego interfejsu. Twórcy prezentują je jako mniej rozpraszającą alternatywę dla nowoczesnego smartfona. Ponadto strona internetowa podaje następujące szczegóły: Tworzymy wszystkie narzędzia od podstaw, aby zapewnić, że nie ma absolutnie żadnych aplikacji stron trzecich śledzących użytkownika. W czasach kapitalistycznego nadzoru i priorytetu utrzymania uwagi Light Phone reprezentuje odwrotne podejście. Jesteś klientem, a nie produktem. To telefon dla ludzi.

Video prezentuje się następująco:

pgLang nie jest tradycyjną wytwórnią muzyczną ani agencją. Zamiast tego opisuje się jako wielojęzyczny kolektyw skupiony na pomysłach, historiach i emocjach. Chociaż marka jest głęboko zakorzeniona w środowisku muzycznym, jej działania obejmują również film, telewizję, sztukę i literaturę.

Sprawdź też

Firma została założona z myślą o wspieraniu artystycznej wizji twórców, bez ograniczeń gatunkowych czy kulturowych. Dlatego jej celem jest tworzenie i promowanie autentycznych dzieł, które przekraczają tradycyjne granice i łączą różne kultury oraz społeczności na całym świecie. W tym miesiącu marka wprowadziła na rynek między innymi także sneakersy Chuck 70 z Converse w ramach współpracy zatytułowanej Driven by Luck, która zadebiutowała wraz z wizualizacjami z udziałem Baby Keem i Dominic Fike.

Przeczytajcie więcej o rapowych newsach ze Stanów tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone